طراحی وبسایت گردشگری

دریافت مشاوره رایگان

چقدر اتفاق خوبی برای ماست که شما را در این صفحه میبینیم. این یعنی اینکه شما برای دفتر توریستی خود به دنبال طراحی وبسایت گردشگری هستید و دوست دارید در محیط آنلاین فضایی داشته باشید تا بتوانید به مشتریان بالقوه ای که در اینترنت به دنبال خرید و یا رزرو تور های گردشگری هستند، خدمات ارائه کنید. یک وبسایت گردشگری مکانی است که شما میتوانید در آن از محیط های زیبا و توریستی که در اختیار دارید و یا میتوانید تور هایی را برای بازدید از آن مکان ها آماده کنید، مطلب سازی کنید و مطالبتان را طوری به گوش مخاطبانتان برسانید تا آن ها را ترقیب به شرکت در تور شما بکند. اینکه شما درباره یک سفر جذاب به نقطه ای دیدنی مطلب تهیه کنید و به مخاطبانتان ارائه بدهید و در ادامه آن ها را برای رزرو تور ترغیب کنید. این هنر شماست که بتوانید محتوای جذاب تولید کنید و یا شرکتی را بشناسید که برای شما این کار را انجام دهد. اگر دوست دارید در این کسب و کار ششروع به فعالیت کنید، همه چیز برای شما مهیاست.با آژانس لینک برتر تماس بگیرید و برای ادامه راه از کارشناسان و متخصصان ما به صورت رایگان اطلاعات دریافت نمایید و از جمیع اطلاعات بدست آمده یک پروپزال برای خود بوجود بیاورید

دوست داری خودت طراحی وبسایت گردشگری رو یاد بگیری و خودت روی پروژه ات کار کنی؟

میدونی اصول طراحی وبسایت گردشگری چیه؟

طراحی وبسایت گردشگری ساده ترین و پایه ای ترین مرحله شروع کسب و کار گردشگری در اینترنت میباشد. یعنی شما مکانی را ساخته اید و میخواهید در آن امپراطوری خود را بنا کنید. ارائه خدماتی که انجام میدهید باید به نحوی باشد که هر مخاطبی را ترغیب به ورود و ثبت نام کند. گرافیک صفحات وبسایت شما باید آنقدر گیرا باشد که مخاطب دوست داشته باشد در وبسایت شما به گشت و گذار بپردازد. موضوعاتی که انتخاب میکنید و در مورد آن ها مطلب درست میکنید و یا توری را طراحی میکنید، باید بدانید که آن تور آیا دارای سرچ در موتور های جستجو هست یا نه؟ اگر هست، رقیب های خودتون رو ببینید که به چه صورتی آن تور را معرفی کردند و شما سعی کنید   که از آن ها بهتر آن تور را معرفی کنید. اگر موضوع تور شما سرچ ندارد باید به سراغ راهکار های تبلیغاتی و ترغیباتی بروید تا برای مخاطبانتان ایجاد سوال کنید! و بعد به سوالاتشان به صورت دقیق پاسخ بدهید. اگر این کار را به همراه دیجیتال مارکتینگ که شامل سئو، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، بازاریابی ایمیلی اس ام اس مارکتینگ و ده ها راه دیگر کنید، شما توانسته اید به صورت اصولی یک وبسایت گردشگری برای خود پیاده سازی کنید که یتوان از آن کسب درامد کرد، نه اینکه صرف داشتن یک وبسایت، گمان کنیم از فردا فروش چند میلیونی خواهیم داشت

میدونی یک وبسایت گردشگری به چه امکاناتی نیاز داره؟

گوشه ای از نمونه کار های لینک برتر

سوال جوابهای کمک کننده

ما بر طبق تجربه 11 ساله در زمینه طراحی وبسایت و خدمات تخصصی وبسایت فروشگاهی توانسته ایم بهترین سوال ها و بهترین جواب ها رو در این زمینه از طریق شما پیدا کنیم و جمع آوری کنیم و دوباره خدمت شما ارائه کنیم، امیدواریم بتونیم در این زمینه با اکثر سوالات ذهن شما پاسخ بدیم

آیا داشتن وبسایت گردشگری برای من نیاز است؟من وبسایت میخوام یا نه؟

هر کجا که مخاطبی برای ارائه خدمت شما در آن وجود داشته باشد، حضور در آن جزو واجبات است. ما داریم درباره محیط هایی که حتی ممکن است 100 عدد از مخاطبین ما در آن وجود داشته باشد صحبت میکنیم! اینترنت دارای چندین هزار و یا بهتر بگیم چندین میلیون مخاطب است که هر روز در اینترنت به دنبال رفع نیاز های روحی و روانی و مادی و معنوی خودشان هستند. مگر میشود شما دوست نداشته باشید و یا لزوم ندانسته باشید که در این محیط بی نظیر شرکت داشته باشید؟! حضور در اینترنت یکی از واجبات یک کسب و کار میباشد. حتی اگر در اینترنت فعالیتی هم نداشته بشاید، اگر یک وبسایت اصولی داشته باشید میتواند به بحث برندینگ شما کمک بسیار زیادی کند و اعتماد مشتریان شما را به برندتان چندین برابر کند، چون مخاطبان ما در حال حاضر، بعد از صحبت با شما، سریعا به اینترنت رجوع میکند و درباره کسبب و کار شما تحقیق میکند، اگر در آن حضور نداشته باشید تا خیال آن مخاطب را راحت کنید، پس شما آن مخاطب را به راحتی از دست داده اید.

آیا این حوزه در اینترنت کاربرد دارد؟میخوام ببینم چه کسایی وبسایت گردشگری دارن و آیا به درد کسی میخوره یا نه.

کاری ندارد! همین الان شما در اینترنت سرچ کنید مثلا "تور سفر به مشهد" . سریعا متوجه عمق فاجعه برای نبود شما در این جایگاه های اول را متوجه خواهید شد. چون هرکسی که بخواهد به مشهد سفر کند، اولین کلمه ای که در گوگل سرچ میکند، این کلمه میباشد. ولی اثری از شرکت گردشگری شما در این جایگاه ها وجود ندارد، چون شما کاری نکرده اید که در این جا حضور داشته باشید. پس به دنبال بهانه نگردید و سریع برید سوال بعدی را بخوانید.

برای شروع کار، نیازمند چه پیش نیازی هست؟برای شروع من باید چیکار کنم؟

ابتدا برای شروع بروید و ببینید کسب و کار شما چقدر در اینترنت فراگیر شده است و چه رقیب هایی دارید و آنها به چه صورتی دارند کار میکنند؟ طراحی وبسایت گردشگری خود را آغاز کنید و با شرکتی که واقعا حس خوبی به آن دارید یک قرارداد ببندید. بعد ببینید که مخاطبینتان دقیقا چه سرچ هایی انجام میدن برای دریافت تور؟ آن ها را شناسایی کنید و برای هرکدام از آن ها یک جواب خوب و ارزشمند تولید کنید.

این برای شروع کار شما.

راهی برای تحقیق درباره اینکه چقدر مشتری بالقوه در اینترنت وجود دارد هست؟از کجا بدونم که وبسایت گردشگری من توی اینترنت سرچ داره و برای بازاریابی اینترنتی هم وبسایت به دردم میخوره؟

صد در صد وجود دارد. شما با یک سرچ کوچک در موتور جستجوی گوگل، میتوانید به این موضوع پی ببرید که آیا کسی در اینترنت چنین کسب و کاری دارد یا خیر و رقیبان شما چقدر روی آن کلمه کار کردند. همین موضوع بدون هزینه میتواند گره های بزرگی از فکر شما را باز کند. ولی اگر دوست دارید به صورت دقیق و با عدد و رقم به آن دست پیدا کنید، با لینک برتر درباره این موضوع صحبت کنید تا یک گزارش کامل و بدون نقص را در ابتدای کار تحویل شما بدهد تا شما بدانید که تا بحال از  چه بازاری عقب بوده اید و وارد آن نشده اید. مطمئنا بعد از دریافت گزارش این کار، 1 روز هم تعلل در حضور در آن نخواهید کرد.

برای طراحی وبسایت گردشگری من باید از کجا شروع کنم؟خب وبسایت خبری من نیاز به چیا داره در اول کار؟

در ابتدا بدان که میخواهی چکار کنی؟ سندی از خواسته هایت فراهم کن و آن را تحویل لینک برتر و یا هر شرکت دیگری که احساس خوبی به آن دارید بدهید. بعد از تاییدیه فنی و بار مالی، نام وبسایت شما در ابتدا اباید ثبت شود، آن را باهم ثبت میکنیم و یک سرور برای آن دامنه برای آنلاین شدن وبسایت بصورت 24 ساعته در نظر میگیریم. و بعد طراحی وبسایت گردشگری را آغاز میکنیم. در این میان نیز میتوانید برای طراحی لوگو و شعار و اسلاگ نیز اقدام کنید تا در زمان اتمام سایت همه چیز برای شروع محیا باشد.

کار هایی که برای انجام طراحی وبسایت گردشگری و آنلاین شدن انجام دادیم پایان کار است؟بعد که دیگه طراحی وبسایت گردشگری ام رو انجام دادم دیگه تمومه؟

پایان کار شما زمانی است که دیگر میخواهید در صنعت گردشگری و توریست فعالیت نکنید و به سراغ کار دیگری بروید! زیرا تازه کار شما شروع میشود! تا بحال که کاری نکردیم در اصل! فقط یک زمینی خریدیم و داخلش یک دفتر گردشگری بنا کردیم. تازه باید بدانید این دفتر شما در شروع کار در جایی قرار دارد که فقط خودتان از وجود آن باخبرید! گویا اون رو زیر زمین درست کردید تا هیچ کس متوجه آن نشود. باید کم کم خاک ها را کنار بزنید، از خود نوری متصاعد کنید تا بفهمند که دفتری گویا وجود دارد، داد بزنید و بگویید که " من دفتر گردشگری و دارم و میتوانید از خدمات من استفاده کنید. همین کار را در زمان بلند مدت تکرار کنید تا همگی شما را بشناسند و کسانی که روز اول شما را دیدند، به شما اعتماد بیشتر کنند و شما را به دوستان و آشنایانشان نیز معرفی کنند که آرزوی هر کسب و کاریه! تبلیغات بدون هزینه!

آیا بعد از طراحی وبسایت گردشگری، نیاز به مهارتی از سمت بنده وجود دارد برای ادامه کار؟یعنی من باید تمام این کار ها رو خودم انجام بدم بعد از طراحی وبسایت؟

هم میتونی خودت کاراش رو انجام بدی، هم میتونی یک یا چند نیرو بگیری که برات انجام بدهند، هم میتونی به آژانس لینک برتر بگی تا برات این کار رو انجام بده، دستت برای هرکاری بازه، برند خودته و خودت میدونی که چقدر دوست داری روش کار کنی و با چه کیفیتی! هر کاری دوست داشته باشی میتونی براش انجام بدی، فقط نیاز به مشاور داری تا بهترین ها رو بهت پیشنهاد بده که خب لینک برتر کلی متخصص و کارشناس عالی رتبه داره که میتونه بهت مشاوره بده. البته ما بعد از تحویل وبسایت به شما، یک نیرو از شما را آموزش میدهیم تا با وبسایت کار کند و یا یک ویدئو کامل آموزشی کار با وبسایت را تقدیم شما میکنیم تا مشکلی نداشته باشید.

میدونی یک وبسایت گردشگری پویا به چه کارهایی نیاز داره؟

طراحی وبسایت، لوگو و بنر

در مرحله اول اسمت رو انتخاب کن و یک لوگو برای خودت طراحی کن، بعد وبسایت گردشگری رو طراحی کن تا یک مکان برای انجام کار های بیشتر داشته باشی.

فکر کنید که میخواهید یک شرکتی راه اندازی کنید که افراد برای دیدن تمامی امکانات شما، به شرکت شما سر میزنند و بعد از دیدن، انتخاب میکنند. پس بهتر است لوگوی زیبایی داشته باشید و در وبسایت گردشگری از بنر های جذاب و رنگی و زیبا استفاده کنید تا مخاطب خودتان را تترغیب کنید برای ماندن و خرید کردن. هرچه بیشتر در وبسایت گردشگری شما بمانند برای شما بهتر است!

تولید محتوا

تولید محتوا برای گردشگری از جذاب ترین و خلاقیت پذیر ترین تولید محتوا هاست، هر چه شما بتوانید در تولید محتوای خود خلاقیت به خرخج دهید و از عکس های زیبا و خود ساخته در محتوای خود استفاده کنید، میتوانید مخاطب خود را بیشتر ترغیب کنید. پس تولید محتوا برای یک وبسایت گردشگری از مهم ترین قسمت هاست. سعی کنید تمام تلاش خود را برای بهتر ارائه دادن مطلب بکنید، چون بهترین و بزرگ ترین راه فروش تور و اقامت که درامد اصلی شما از این پروژه است محتوای جذاب و درگیر کننده شماست. اگر دوست داشتید میتوانید این کار را به لینک برتر نیز بسپارید تا با خیال راحت رشد کنید و به اهداف نهایی خود یعنی فروش بیشتر دست بیابید

انجام سئو

برای بهترین بودن شما نیاز به دیده شدن دارید. نیاز دارید تا موتور های جستجو نظیر گوگل به وبسایت شما اعتماد کامل داشته باشد و شما را به مخاطبان هدفتان معرفی نماید. هرچه رتبه شما در گووگل بالاتر باشد، شما مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد و همین امر باعث میشود تا   بتوانید محتوا های خود و همچنین وبسایت خود را زودتر به فرم ایده آل برسانید. یک سری کار ها و روش ها و تکنیک ها در علم بازاریابی وجود دارد که به آن ها در ااصطلاح سئو میگویند. این کار ها باعث میشود سرعت، دقت و اعتبار شما نزد گوگل بالا برود و شما کار کمتری برای تبدیل مخاطب به مشتری را انجام دهید. برای بهترین شدن در گوگل، سئو بهترین راه حل است.

گزارش گیری

همیشه برای اینکه بدانید که آیا در مسیر درست حرکت میکنید یا نه، نیاز به گزارشات مختلف از وبسایت خود دارید. اینکه چقدر بازدید داشته اید؟ چند نفر بعد از بازدید وبسایت شما، به وبسایت شما ورود کرده اند؟ چند دقیقه در وبسایت شما حضور داشته اند و چه کار هایی انجام داده اند؟ آیا توانسته اید مخاطب را دقیقا به هدفش برسانید؟ نرخ تبلدیل مخاطب به مشتری شما چقدر است؟ نرخ پرش از وببسایت شما چقدر است و صد ها نوع گزارش دیگر که میتواند به راحتی مسیر شما را روشن کند و به شما نشان دهد که آیا در مسیر درست قرار گرفته اید یا نه. پس نباید به هیچ وجه از این قسمت غافل شد وباید همیشه کارهایی که انجام میدهیم بتوانیم ببینیم که بهینه بوده و یا نیاز به بهینه شدن دارد یا خیر.

بعد از طراحی وبسایت گردشگری برنامت چیه؟

بعد از طراحی وبسایت گردشگری، تازه گویی کار شما شروع میشود و یک قسمت کاملا جدید با پتانسیل بسیار بالا برای جذب مشتری و فروش برای شما راه اندازی میشود که باید روی آن کار کنید و از راه های مختلف کاربران آنلاین را به داخل آن بکشانید و محصول خود را به آن ها معرفی کنید و به آن ها بفروشید. پس کار زیاد دارید. تولید محتوای جذاب، سئو وبسایت، انواع تبلیغات هدفمند و هوشمند کم هزینه، انواع تبلیغات دیداری و آفلاین و خب صد البته پر هزینه و سپس گزارش گیری از تمامی کار هایی که تا امروز انجام داده اید. پاسخ گزارش به شما این را نشان میدهد که آیا شما موفق بوده اید یا نه؟ چه قسمت هایی از کسب و کار شما نیاز به بهبود دارد و چه مشکلی در ارائه مقالات و محتوا های شما هست که میتواند بهبود پیدا کند و یا به کل باز طراحی شود. این کار شما تا زمانی که وبسایت گردشگری شما فعال است، انجام میشود و شما هر روز شاهد رشد کسب و کار خود میشوید و به طبع آن فروش و درامد بیشتری کسب میکنید.

نیاز به پشتیبانی داری؟

هر وبسایت خبری که میبینی موفق شده و در صدر نتایج گوگل قرار گرفته، هر روز چند ده نفر را بر روی وبسایت خود قرار داده تا مشکلات را شناسایی کنند و آن ها را هرچه سریعتر برطرف کنند، هر روز وبسایت خود را از نظر پاسخدهی به نیاز مشتری و سرعت بهینه کند. اگر شما ماشینی دارید که با آن کار میکنید، باید هر روز حواستان به لنت ترمز، دیسک، روغن، فیلتر، لاستیک و موارد دیگر باشد. وگرنه بازدهی کار شما متاثر از خرابی هر کدام از این قسمت ها قرار میگیرد و رشد شما متوقف میشود. وبسایت هم اینگونه است، شما باید همیشه به آن رسیدگی کنید و آن را به روز نگه دارید تا همیشه بهترین سرعت و بهترین پاسخدهی را داشته باشد تا درد ادامه راه موفقیت به مشکل نخورید. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر از طریق متخصصینی که در این حوزه دور هم جمع کرده، آماده ارائه بهترین خدمت به شما در این زمینه است تا شما فقط متمرکز به هدفتان باشید و کار های فنی و تکنیکی را به دست کاردانش بسپارید تا برایتان به نحو احسنت انجام دهد.

دوست داری بدونی که پروژه شما چقدر هزینه و زمان لازم داره؟

از ابتدا تا موفقیتت میدونی فقط 4 تا مرحله پیش رو داری؟

مرحله اول

بدون که کامل چی میخوای؟ همین مرحله رو خوب بدونی 50% کار درست شده.سعی کن یک پروپزال برای طراحی وبسایت گردشگری درست کنی و ارائه بدی به لینک برتر و یا هر آژانس دیگری که میتونی بهش حس خوبی داشته باشی

مرحله دوم

هاست و دامین خودت رو تهیه کنی تا بدونی زمین رو خریدی، باید زودی توش وبسایت گردشگری ات رو بسازی، همین کار باعث میشه دیگه تعلل بیجا نکنی! چون خرید زمین توی اینترنت سالیانه هست و شما هر سال برای داشتن اون زمین باید هزینه پرداخت کنی!

مرحله سوم

طراحی وبسایت گردشگری رو شروع کن و سعی کن توش خساست نکنی و بهترین رو درست کنی! بهترین شدن با بهترین ابزار امکان پذیر است، ریخت و پاش نکن ولی سعی کن به درخور کاری که میخواهی انجام بدهی، بهترین انتخاب را انجام دهی.

مرحله چهارم

محتوای خوب و کاربر پسند تولید کن و هر ماه آن را ارتقا بده و سعی کن وبسایت گردشگری ات را به دست یک متخصص خوب سئو قرار بدی تا بتونه استاندارد وبسایت رو پیش گوگل افزایش بده تا بتونی در رتبه های بالای گوگل حضور داشته باشی و تمام. شما میلیونر شده اید.

اگه پروپزال وبسایتت رو تهیه کردی همین الان برامون بفرست تا یک مرحله جلو باشی

 

اگه هنوز موفق نشدی برای طراحی وبسایت گردشگری پروپزال تنظیم کنی، همین الان وقتشه