طراحی وبسایت شخصی

دریافت مشاوره رایگان

به شما تبریک میگوییم! اینکه در این صفحه حضور دارید یعنی شما برای خودتان بسیار ارزش قائل هستید و دوست دارید خودتان را به نحو متفاوتی ارائه بدهید تا افرادی که با شما سر و کار دارند، از تمامی مهارت های شخصی شما آگاهی داشته باشند و در اصل یک رزومه فوق لوکس برای خود طراحی میکنید. دوست دارید در زمینه ای که تخصص دارید کار کنید؟ دوست دارید به افراد مختلف در زمینه کاری خودتون کمک کنید؟ دوست دارید که شما رو بیشتر بشناسند و برای کلاس ها و دوره های آموزشی شما سر و دست بشکنند؟ دوست دارید وقتی رزومه خود را به جایی ارائه میدهید، طرف با دیدن وبسایت شما به وجد بیاید و برای استخدام شما حتی درنگ هم نکند؟ بهترین راه برای این کار طراحی وبسایت شخصی است. اگر آماده باشید و دوست داشته باشید، میتوانید با مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید. حتی اگر دوست ندارید که لینک برتر برای شما طراحی وبسایتتان را انجام دهد. لااقل با تمامی زوایای این حرکت انقلابی تان آشنا شوید!

دوست داری خودت طراحی وبسایت شخصی رو یاد بگیری و خودت روی پروژه ات کار کنی؟

میدونی اصول طراحی وبسایت شخصی چیه؟

طراحی وبسایت شخصی باید یک اصولی داشته باشد، آن هم اینست که باید تمامی محیط وبسایت روحیه و تخصصس شما را نمایش دهد. رنگ های وبسایت، بنر های وبسایت، دقت شما در بوجود آمدن وبسایت شخصی تان، قسمت درباره شما، قسمت   رزومه دیجیتال، قسمت نمونه کار هایی که انجام داده اید، قسمت بلاگ و یا مقالات شما، قسمت نظرات شخصی شما در هر موردی و یا قسمت فروشگاه آنلاین شما. تمامی این قسمت ها میتواند برای وبسایت شما به زیبایی طراحی و پیاده سازی شود، اما نکته اینجاست که کار تنها با طراحی وبسایت به پایان نمیرسد، شما اگر دوست داشته باشید که در این راه به موفقیت های بزرگ برسید و  شناخته شوید و به اصطلاح برند شخصی یا همان Personal brand خودتون رو بسازید، باید هر روز روی وبسایتتان کار ک نید و محتوا های جدید و جذاب بگذارید. کار های جدیدی که انجام میدهید را به تصویر بکشید و اگر مایل باشید دوره های آموزشی را طراحی و پایده سازی کنید و شروع کنید به تبلیغات و سئو وبسایتتان در زمینه تخصصی که دارید. در نهایت هم شروع کنید به گزارش گیری از کار هایی که انجام داده اید تا ببینید که در کارتان چقدر موفق بودید، که اگر این موفقیت کافی نبود و یا اشتباه بود  ، زودتر به آن پی ببرید و مسیر خود را درست کنید.

میدونی یک وبسایت شخصی به چه امکاناتی نیاز داره؟

گوشه ای از نمونه کار های لینک برتر

سوال جوابهای کمک کننده

ما بر طبق تجربه 11 ساله در زمینه طراحی وبسایت و خدمات تخصصی وبسایت فروشگاهی توانسته ایم بهترین سوال ها و بهترین جواب ها رو در این زمینه از طریق شما پیدا کنیم و جمع آوری کنیم و دوباره خدمت شما ارائه کنیم، امیدواریم بتونیم در این زمینه با اکثر سوالات ذهن شما پاسخ بدیم

آیا داشتن وبسایت شخصی برای من نیاز است؟من وبسایت میخوام یا نه؟

اگر شما شخصی هستید که میخواهید برای خودتان برند سازی کنید و افراد اگر نام شما را در اینترنت سرچ کردند با تمامی زوایای شما آشنا شوند و بدانند که شما که هستید و در چه زمینه ای تخصص دارید و همچنین چه محصولات و یا دوره هایی برای ارائه دارید و یا وبلاگ شما را برای رشد و ارتقای فردی خود انتخاب کرده اند و از آن لذت میبرند، شما به طراحی وبسایت شخصی نیاز دارید و میتوانید امپراطوری خود را راه اندازی کنید، مطمئنا اگر چنین روحیه ای دارید، داشتن وبسایت میتواند کمک بزرگی به شما بکند.

آیا این حوزه در اینترنت کاربرد دارد؟میخوام ببینم چه کسایی وبسایت شخصی دارن و آیا به درد کسی میخوره یا نه.

هر مکانی که شما بتوانید خود و یا محصولتان را در آن معرفی کنید و بتوانید از آن معرفی برای خود ارزش افزوده ایجاد نمایید برای شما کاربرد دارد. فرض کنید وارد یک شرکتی شوید و رزومه شما تنها یک کارت ویزیت باشد که نام شما روی آن درج شده و تنها آدرس وبسایت شما زیر آن خورده شده است. این میتواند یک برگ برنده بسیار عالی برای شما باشد. اینکه وارد وبسایت شما شوند و با تمامی زوایای شما آشنا شوند و تمامی نمونه کار های شما را ببینند میتواند یک معرفی بسیار شکوهمندانه از شما ارائه نماید و شانس شما را در استخدام در آن شرکت یا سازمان، چند برابر افزایش دهد.

برای شروع کار، نیازمند چه پیش نیازی هست؟برای شروع من باید چیکار کنم؟

پیش نیاز برای شروع، فقط اراده شماست، حال که دارید این سوال را میخوانید، حتما اراده شما برای راه اندازی و طراحی وبسایت شخصی تان بالاست، فقط کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش خودتون رو ثبت کنبد و به ما دقیقا چیزی را که میخواهید شرح دهید، تا لینک برتر بهترین برنامه ریزی را از زمان طراحی وبسایت شخصی ، تا ورود اطلاعات و بالا بردن رتبه شما در گوگل و شروع تبلیغات و در نتیجه موفقیت کسب و کار شما برای شخص شما انجام دهد.

راهی برای تحقیق درباره اینکه چقدر مشتری بالقوه در اینترنت وجود دارد هست؟از کجا بدونم که وبسایت شخصی من توی اینترنت سرچ داره و برای بازاریابی اینترنتی هم وبسایت به دردم میخوره؟

مسلما در شروع ممکن است اگر تازه کار باشید وبسایت شخصی شما در اینترنت سرچ نداشته باشد، ولی شما با قرار دادن مقالات خوب و وزین در وبسایت شخصی تان بتوانید ورودی های زیادی در وبسایت شخصی تان دریافت کنید و این میتواند شروع خوبی برای برندینگ شما باشد. ولی بعد از شروع و کار بر روی وبسایت خود، شرکت ها و آموزشگاه ها میتوانند به سراغ شما بیایند و از شما برای تدریس در خوزه کارتان دعوت بعمل بیاورند. ولی این زمانی است که شما در وبسایت شخصی خودتان کوشا باشید و خود را در اینترنت مطرح کنید.

برای طراحی وبسایت شخصی من باید از کجا شروع کنم؟خب وبسایت شخصی من نیاز به چیا داره در اول کار؟

یک دامنه به نام خودتان در اینترنت پیدا کنید و با یک تماس با لینک برتر آن را به نام خودتان ثبت کنید و یک سرور در اینترنت اجاره کنید تا وبسایت خود را روی آن بالا بیاورید تا مخاطبانتان شب و روز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. در مرحله بعد تمامی امکاناتی که میخواهید را به لینک برتر ارائه دهید تا استارت طراحی وبسایت شخصی شما بخورد و شما به اینترنت ورود نمایید.

کار هایی که برای انجام طراحی وبسایت شخصی و آنلاین شدن انجام دادیم پایان کار است؟بعد که دیگه طراحی وبسایتم رو انجام دادم دیگه تمومه؟

پایان کار زمانی است که شما دیگر دوست نداشته باشید در فضای اینترنت حضور داشته باشید!

چون بعد از طراحی وبسایت شخصی، تازه کارت شروع میشه!!!

دیگه از الان شما یک رسانه داری که هر روز باید بهش برسی.

باید ببینی آیا ورودی داری یا نه؟ اگه نداری، خب باید از کجا بیاری؟ اگه داری از کجا ها داری که بری و تقویتش کنی که بیشتر بشه؟

شروع کنی توی حوزه کاری خودت تولید مقاله هایی کنی که قبلش سرچ کردی و دیدی مخاطبات با اون گویا مشکل دارن و یا دوست دارن دربارش بیشتر بدونن و همش دنبال تحقیق درباره اون موضوع هستند. 

چه کسانی چنین سرچی میکنند؟ آیا این نیست که یک نفر میخواهد در زمینه تخصص شما مشکلش را برطرف کند؟ آیا این نفر مخاطب هدف شما نیست؟ آیا اگر بتوانی بهترین راهنمایی را به این مخاطب بکنی، نمیتوانی خودت رو به عنوان یکی از انتخاب های آن معرفی کنی؟ آیا دقیقا کسی نیست که  شما دنبالشی؟ پس شروع  طراحی وبسایت شخصی تازه شروع راهی بلند و صد البته راهی پر سود است.

ببینی زمینه های تبلیغات برای کسب و کارت چجوری هست و برای این مورد میشه چیکار کرد؟

بعدش ببینی تبلیغاتت برات خوب بودن یا نه؟ باید کانال دیگه ای رو پیدا کنی برای تبلیغ! یا نه کانال تبلیغاتیت خوب بوده، ولی مخاطب های هدفت رو درست بهشون تبلیغ نشون ندادی! یا نه این کانال برای شما گرونه و دوست داری هزینه هات رو کنترل کنی.

حالا گزارش بگیری ببینی چند نفر اومدن توی وبسایتت؟ بچند نفر با راهنمایی شما مشکلشان حل شده؟ آیا کسانی که اومدن توی وبسایتت کاری انجام دادن؟ اگه انجام ندادن، چرا انجام ندادن؟ پس بری و مشکلت رو برطرف کنی.

دیدی چقدر کار داری؟ پس فکر نکن دیگه وبسایت بزنی از فردا شروع میشه فروش میلیونیت و تو دیگه میری سراغ یک کار دیگه. باید کار کنی تا موفق بشی.

آیا بعد از طراحی وبسایت شخصی، نیاز به مهارتی از سمت بنده وجود دارد برای ادامه کار؟یعنی من باید تمام این کار ها رو خودم انجام بدم بعد از طراحی وبسایت؟

هم میتونی خودت کاراش رو انجام بدی، هم میتونی یک یا چند نیرو بگیری که برات انجام بدهند، هم میتونی به آژانس لینک برتر بگی تا برات این کار رو انجام بده، دستت برای هرکاری بازه، برند خودته و خودت میدونی که چقدر دوست داری روش کار کنی و با چه کیفیتی! هر کاری دوست داشته باشی میتونی براش انجام بدی، فقط نیاز به مشاور داری تا بهترین ها رو بهت پیشنهاد بده که خب لینک برتر کلی متخصص و کارشناس عالی رتبه داره که میتونه بهت مشاوره بده. البته ما بعد از تحویل وبسایت به شما، یک نیرو از شما را آموزش میدهیم تا با وبسایت کار کند و یا یک ویدئو کامل آموزشی کار با وبسایت را تقدیم شما میکنیم تا مشکلی نداشته باشید.

میدونی یک وبسایت شخصی پویا به چه کارهایی نیاز داره؟

طراحی وبسایت، لوگو و بنر

در مرحله اول اسمت رو انتخاب کن و یک لوگو برای خودت طراحی کن، بعد وبسایت شخصی ات رو طراحی کن تا یک مکان برای انجام کار های بیشتر داشته باشی.

مرحله بعد، سعی کن از بنر های زیبا و گیرا داخل وبسایتت استفاده کنی و کار مشتری ات رو برای رسیدن به هدفش راحت تر کنی تا با کلیک بر روی بنر هات اون رو یک قدم به خرید نزدیک تر کنی

تولید محتوا

توی این مرحله باید شروع کنی به تولید محتوا هایی مربوط به کسب و کارت و باری از روی دوش مخاطبانی که در اینترنت به دنبال راهکاری در زمینه کاری شما هستند برداشته باشی! یعنی شروع یک بازی برد برد! یعنی چی؟ یعنی اینکه شما به مخاطبت اون چیزی رو که توی اینترنت دنبالش هست و به محصول یا شرکت تو ربط داره به صورت رایگان کمک میکنی و راهنماییش میکنی، اون هم در همین حین با خدمت تو آشنا میشه و میشی یکی از انتخابای آیندش!

انجام سئو

خب، حالا زمانی رسیده که استاندارد های وبسایتت رو بالا ببری و اعتماد موتور های جستجو نظیر گوگل رو نسبت به وبسایتت بالا ببری،اون زمانه که هر مقاله ای بنویسی گوگل چون میدونه وبسایتت استانداردای کامل رو داره و میشه بهش اعتماد کرد، بعد از یک مدت با کار هایی که روی وبسایتت انجام میدی، کم کم میارتت توی نتایج برتر خودش و به همین دلیل مخاطبات راحت پیدات میکنن و از خدمت و تخصصی که داری استفاده میکنند. پس ورودی وبسایت ات افزایش پیدا میکنه و به همین صورت شما شناخته تر میشوید و پروژه های کوچک و بزرگ به سمت شما روانه میشود.

گزارش گیری

همیشه باید بدونی کاری که داری انجام میدی درست بوده یا نه! پس باید از وبسایتت گزارش بگیری که ببینی اوضاعت در چه وضعه! داری خوب پیش میری؟ مقاله هات دارن خوب خونده میشن؟ صفحه خدمات و تخصصت را کسی بازدید کرده؟ در حال حاضر تو کدوم رتبه موتور های جستجو هستی؟ آیا نسبت به ماه پیش، پیشرفت کردی یا نه؟ چند نفر سایتت رو دیدن؟ چند نفر بیشتر از یک صفحه از سایتت دیدن؟ چند نفر از اینایی که دیدنت، ثبت سفارش کردن؟ آیا میتونی کاری کنی تا این درصد بازدید به ثبت سفارش بیشتر بشه؟ آیا نیاز به تبلیغ بیشتر داری؟ کدوم کانالا بهت جواب و ورودی بیشتری داده؟

و این چرخه رو هر ماه یا هر فصل ادامه بدی تا به بالاترین نقطه برسی.

بعد از طراحی وبسایت شخصی ات برنامت چیه؟

میدونی که بعد از طراحی وبسایت شخصی ، تازه کارات شروع میشه؟ یعنی شما دیگه یک دفتر کاری داری، یک کسب و کار دیگه هم توی اینترنت داری. باید هر روز بهش برسی. براش مقاله تولید کنی، بری ببینی مردم تو گوگل چیا سرچ میکنن که به کارت مربوطه و براش جوابای خوبی تهیه کنی تا مشتریت واقعا از جوابت احساس رضایت کنه، تا بدونه که شما چقدر در کارتون خوب هستید، تا بتونه بهتون اعتماد کنه و شما مشتری ات رو به اصطلاح بتونی متقاعد کنی که بهترینی. و اعتبار وبسایتت رو پیش گوگل ببری بالا تا تورو بیاره و توی صدر نتایج نشون بده، استاندارد وبسایتت رو ارتقا بدی، سرعتش رو زیاد کنی و کلی از وبسایتت گزارش های مختلف بگیری و هر روز سیستمت رو بروز کنی و ارتقا بدی. اینجوری میتونی بشی یک ابر سایت بی نظیر که جاش صدر نتایج جستجو هست و شما خالق آن وبسایت هستی. پس چرا دیگر شما را برای پروژه هایشان انتخاب نکنند؟!

نیاز به پشتیبانی داری؟

هر وبسایت شخصی ای که میبینی موفقه، مطمئن باش هر روز داره روی وبسایتش کار میکنه، حتی نمیزاره یک مشکل کوچیک روی سایتش موندگار بشه، هر مشکلی پیش بیاد سریع بر طرفش  میکنه. اگر اینطور نباشه اصلا به کل نام شما در اینترنت خراب میشود و پاک کردن نام خراب کار بسیار دشواری است. اینه تفاوت یک سایت توی صفحه اول گوگل با وبسایت های صفحات بعدی گوگل! دوست داری کدوم باشی؟ اونی که روزی هزاران مخاطب بهش سر میزنه و حالشون با وبسایتت خوبه؟ یا اونیکه هر کی میاد داخل وبسایتش فرار کنه و بره بیرون؟ لینک برتر پشتیبانت هست تا زمانی که داری برای ارائه خدمتت کار میکنی و داری هر روز برای رشدش تلاش میکنی. هر مشکلی توی وبسایتت رخ بده، اصلا نگران نباش، ما تا آخر مسیر کنارتیم.

دوست داری بدونی که پروژه شما چقدر هزینه و زمان لازم داره؟

از ابتدا تا موفقیتت میدونی فقط 4 تا مرحله پیش رو داری؟

مرحله اول

بدون که کامل چی میخوای؟ همین مرحله رو خوب بدونی 50% کار درست شده.سعی کن یک پروپزال برای طراحی وبسایت شخصی ات درست کنی و ارائه بدی به لینک برتر و یا هر آژانس دیگری که میتونی بهش حس خوبی داشته باشی

مرحله دوم

هاست و دامین خودت رو تهیه کنی تا بدونی زمین رو خریدی، باید زودی توش وبسایت شخصی ات رو بسازی، همین کار باعث میشه دیگه تعلل بیجا نکنی! چون خرید زمین توی اینترنت سالیانه هست و شما هر سال برای داشتن اون زمین باید هزینه پرداخت کنی!

مرحله سوم

طراحی وبسایت شخصی ات رو شروع کن و سعی کن توش خساست نکنی و بهترین رو درست کنی! چون تمام این وبسایت شخصی نشان گر شخصیت و حرفه توست، پس خرابش نکن و دنبال ارزونی زیاد نگرد.

مرحله چهارم

محتوای خوب تولید کن! یا خودت تولید کن، یا بده برات آژانس لینک برتر تا بهترینش رو تولید کنه! اصلا بیا تا برات دوره آموزشی طراحی کنیم تا بتونی بهترین خودت باشی. بهترین خود بودن  یعنی بهترین دنیا بودن!!!

اگه پروپزال وبسایتت رو تهیه کردی همین الان برامون بفرست تا یک مرحله جلو باشی

 

اگه هنوز موفق نشدی برای طراحی وبسایت شخصی ات پروپزال تنظیم کنی، همین الان وقتشه