طراحی وبسایت شخصی

دریافت مشاوره رایگان

چقدر عالی که به فکر کسب درامد عالی از طریق طراحی وبسایت خبری کردید. این که در این صفحه حضور دارید اولا باعث افتخار ماست و دوم اینکه معلومه تصمیمتون برای راه اندازی جدیه. داشتن یک وبسایت خبری مزایای بسیاری دارد و شما میتوانید با تلاش مستمر در زمان بسیار کوتاهی دارای هزاران بازدید کننده روزانه باشید. ولی اول سعی کنید با خودتون کنار بیایید که آیا دوست دارید یک وبسایت خبری داشته باشید و روزانه تمام وقتتون رو براش بزارید تا بتونید بگید یک وبسایت خبری به روز دارید با خبر های داغ و جدید؟ اگر اینطور است، قسمت فنی و طراحی وبسایت خبری تون رو لینک برتر هم با قدرت هر چه تمام به لینک های برتر میرساند. تمام تلاش شما باید داشتن برترین سایت خبری باشد و تمام تلاش ما هم باید ایجاد بهترین وبسایت خبری برای شما باشد تا در آینده بتوانیم پروژه شما را را به مخاطبان بعدیمان معرفی کنیم و با افتخار در کنار شما هم باعث کسب درامد برای شما شویم و هم در درجه بعدی برای خودمان. همین الان با لینک برتر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره بگیرید و سپس اگر دوست داشتید و حس خوبی به لینک برتر داشتید ما را به عنوان پشتیبان خود انتخاب نمایید.

دوست داری خودت طراحی وبسایت خبری رو یاد بگیری و خودت روی پروژه ات کار کنی؟

میدونی اصول طراحی وبسایت خبری چیه؟

طراحی وبسایت خبری و داشتن آن یک جذابیت بسیار بالایی دارد. زیرا در آن ما به عنوان یک  فرد آگاه باید هر روز مطالب مربوط به حوزه کاری که انتخاب کرده ایم را در ایران و جهان دنبال کنیم و در کسری از ثانیه در وبسایت خبری مان انتشار دهیم. خب در  صورتی که تمامی اصول را رعایت کرده باشید، وبسایت شما به زودی در صدر نتایج گوگل قرار میگیرد و شما دارای هزاران مخاطب و بازدید کننده در روز میشوید که میتوانید از طریق آن ها به راحتی برای خود کسب درامد کنید. از چه طریقی؟ نمایش تبلیغات بنری در جای جای وبسایت، فروش یک محصول به آن ها و کار هایی از این قبیل.فقط شما باید اصول اولیه را رعایت کرده باشید و در کارتان مصمم و جدی باشید. اصول اولیه مانند ایجاد یک وبسایت استاندارد خبری که از لحاظ رنگ بندی، طرح بندی، دسته بندی اخبار، قسمت های اخبار به روز، اخبار داغ، اخبار پربازدید و ... در سطح جهانی باشد و همچنین  بتوانید با کاربران خود در ارتباط باشید و و حتی بتوانید از آن ها اخبار جدید را دریافت نمایید. همچنین به سراغ سرعت لود وبسایت خبری تان باشید و از لحاظ تکنیکی وبسایت را همیشه بالای 90 درصد نگه دارید.

میدونی یک وبسایت خبری به چه امکاناتی نیاز داره؟

گوشه ای از نمونه کار های لینک برتر

سوال جوابهای کمک کننده

ما بر طبق تجربه 11 ساله در زمینه طراحی وبسایت و خدمات تخصصی وبسایت فروشگاهی توانسته ایم بهترین سوال ها و بهترین جواب ها رو در این زمینه از طریق شما پیدا کنیم و جمع آوری کنیم و دوباره خدمت شما ارائه کنیم، امیدواریم بتونیم در این زمینه با اکثر سوالات ذهن شما پاسخ بدیم

آیا داشتن وبسایت خبری برای من نیاز است؟من وبسایت میخوام یا نه؟

اگر دوست دارید تا از اینترنت کسب درامد کنید و بتوانید پول خوبی به جیب بزنید، وبسایت خبری یک گزینه بسیار مناسب برای شما میباشد. شما اخبار جدید را در زمینه تخصصی خود پوشش میدهید و به دست مخاطبان تان  میرسانید، آن ها هم مشتری وفادار شما میشوند و هر روز به سایت شما برای دریافت اخبارر سر میزنند، شما هم در این میان، از شرکت هایی که دوست دارند دیده شوند، هزینه دریافت میکنید و آن ها را در وبسایتتان به مخاطبانتان معرفی میکنید. یعنی یک بازی برد برد. پس اگر به این حوزه و داشتن وبسایت خبری علاقه دارید، همین امروز برای طراحی وبسایت خبری اقدام کنید.

آیا این حوزه در اینترنت کاربرد دارد؟میخوام ببینم چه کسایی وبسایت خبری دارن و آیا به درد کسی میخوره یا نه.

اکثر کسانی که توانایی پوشش اخبار جدید را دارند، میتوانند در این حوزه شروع به فعالیت کنند و از راه های مختلف برای خود درامد زایی داشته باشند. برترین سایت هایی که میتوانید آن ها را آینده وبسایت خبری خود ببینید میتوان به وبسایت ورزش3، دیجیاتو، زومیت و صد ها وبسایت برتر دیگر اشاره کرد. حوزه جذابی است پس تعلل نکنید و با یک برنامه ریزی خوب وارد شوید، این اطمینان را به شما میدهیم که با استمرار در کارتان به جاهای بزرگی میرسید.

برای شروع کار، نیازمند چه پیش نیازی هست؟برای شروع من باید چیکار کنم؟

برای شروع، ابتدا ببینید در چه حوزه ای در وبسایت خبری میخواهید فعالیت کنید و کانال های ارتباطی تان را  به خوبی بشناسید. ببینید برای این کار آیا به نیرویی نیاز دارید یا خیر. نام وبسایت خبری خود را انتخاب کنید و بدانید که از وبسایت خود چه چیزی میخواهید، یعنی ببینید چه امکاناتی موجود است و شما چه امکاناتی میخواهید و آن را در قالب یک پروپزال به آژانس لینک برتر و یا هر آژانس دیگری که قدرت و دانش فنی پیاده سازی آن را داشته باشد و بتواند در این مسیر، دوست و همراه شما باشد بدهید و طراحی وبسایت خبری خود را شروع کنید.

راهی برای تحقیق درباره اینکه چقدر مشتری بالقوه در اینترنت وجود دارد هست؟از کجا بدونم که وبسایت شخصی من توی اینترنت سرچ داره و برای بازاریابی اینترنتی هم وبسایت به دردم میخوره؟

مسلما   شما با یک سرچ کوچک در اینترنت میتوانید ببینید که وبسایت های رقیب شما چه کسانی هستند و با وارد شدن به وبسایت آن ها ببینید که چقدر فعال هستند و چند نبلیغ درون خود قرار دادند ، از این راه میتوانید بفهمید که آیا حوزه شما حوزه پر سود و پر مخاطبی هست یا خیر. یا میتوانید این قسمت را به لینک برتر بسپارید تا با عدد و رقم، ذهن شما را برای ورود به این حوزه آماده کند. اینکه چه کلمه هایی در حوزه فعالیت شما از طریق مخاطبان دارای سرچ بالایی است و در ماه به صورت میانگین شما میتوانید چقدر مخاطب جذب کنید و حتی به شما   بگوییم که در این کلمه بخصوص شما چقدر سختی دارید تا به لینک های برتر برسید؟ آیا آسان است و یا خیر. ما به شما میتوانیم هزاران کلمه کلیدی بدهیم که شما در شروع کار با نحوه سرچ مشتریان خود آشنا شوید و بدانید باید از کجا و روی چه کلماتی تمرکز کنید تا بهترین جواب را در کمترین زمان ممکن بگیرید.

برای طراحی وبسایت خبری من باید از کجا شروع کنم؟خب وبسایت خبری من نیاز به چیا داره در اول کار؟

شما ابتدا  یک دامنه یا نام را برای وبسایت خبری خود انتخاب میکنید و آن را به ثبت میرسانید که البته میتوانید ثبت آن را به لینک برتر بسپارید، در مرحله بعدی یک سرور در اینترنت تهیه میکنید تا شروعی باشد برای طراحی وبسایت خبری شما. در مزحله بعدی وبسایت خود را بر روی آن سرور طراحی میکنید و تمام.

کار هایی که برای انجام طراحی وبسایت خبری و آنلاین شدن انجام دادیم پایان کار است؟بعد که دیگه طراحی وبسایتم رو انجام دادم دیگه تمومه؟

پایان کار شما فقط زمانی است که میخواهید به اصطلاح در وبسایت خود را ببندید و به سراغ کار دیگری بروید. وبسایت خبری را شما باید به چشم یک  دفتر رسانه ای به آن نگاه کنید، مگر میشود شما دفتر خبری بزنید و دیگر تمام! خیر پایان کار نیست، بلکه تاازه شروع کار شماست. شما باید هر روز برای بهبود وبسایت خبری خود بکوشید، هر روز باید اخبار جدید را در آن بارگذاری کنید، ببینید که افرادی که وارد وبسایت شما میشوند چه رفتاری از خود نشان میدهند و به نسبت به رفتار آن ها، مسیر خود را بچینید. هر روز وبسایت خود را به روز نگه دارید و نسبت به استاندارد سازی آن با معیار های جهانی بکوشید. شما زمانی برنده میشوید که یک موتور جستجوگر مثل گوگل به شما اعتماد کند و شما را در صدر اخبار نمایش دهد، اگر وبسایت شما استاندارد های لازمی که گوگل برای وبسایت های خود در نظر گرفته است را نداشته باشید، باید از فکر بزرگ شدن و درامد های میلیونی بیرون بیایید. 

آیا بعد از طراحی وبسایت خبری، نیاز به مهارتی از سمت بنده وجود دارد برای ادامه کار؟یعنی من باید تمام این کار ها رو خودم انجام بدم بعد از طراحی وبسایت؟

هم میتونی خودت کاراش رو انجام بدی، هم میتونی یک یا چند نیرو بگیری که برات انجام بدهند، هم میتونی به آژانس لینک برتر بگی تا برات این کار رو انجام بده، دستت برای هرکاری بازه، برند خودته و خودت میدونی که چقدر دوست داری روش کار کنی و با چه کیفیتی! هر کاری دوست داشته باشی میتونی براش انجام بدی، فقط نیاز به مشاور داری تا بهترین ها رو بهت پیشنهاد بده که خب لینک برتر کلی متخصص و کارشناس عالی رتبه داره که میتونه بهت مشاوره بده. البته ما بعد از تحویل وبسایت به شما، یک نیرو از شما را آموزش میدهیم تا با وبسایت کار کند و یا یک ویدئو کامل آموزشی کار با وبسایت را تقدیم شما میکنیم تا مشکلی نداشته باشید.

میدونی یک وبسایت خبری پویا به چه کارهایی نیاز داره؟

طراحی وبسایت، لوگو و بنر

در مرحله اول اسمت رو انتخاب کن و یک لوگو برای خودت طراحی کن، بعد وبسایت خبری ات رو طراحی کن تا یک مکان برای انجام کار های بیشتر داشته باشی.

بعد از آن دسته بندی هات رو انجام بده تا مخاطب بتونه به راحتی در هر حوزه ای که علاقه دارد بتواند به اخبار آن حوزه دسترسی داشته باشد و سردرگم نشود.

بعد اسلاید های زیبا از اخبار های جدیدت درست کن، از اخبار های داغ در اول وبسایت خبری استفاده کنی جواب عالی میگیری.

 

تولید محتوا

اخباز جدید رو به زیبا ترین نحو به مخاطبانت ارائه بده، سعی کن با عکس، صوت و ویدئو مخاطب رو در وبسایت خبری بیشتر نگه داری، هر چقدر مخاطب در وبسایت خبری شما بیشتر حضور داشته باشد و لینک های بیشتری را باز بکند، گوگل حس رفاقت و اعتماد بیشتری با وبسایت شما میکند و دقیقا این حس را دارد که، آفرین، مخاطبم را به وبسایت درستی فرستادم، پس این وبسایت لیاقت جایگاه بهتر را پهلوی من دارد.گوگل دوست دارد تا بهترین وبسایت را به مشتری خود نمایش دهد، پس بهترین خودت باش و بهترین ها را تولید کن تا بتوانی در محضر گوگل هم بهترین باشی.

انجام سئو

برای اینکه بهترین شوی، فقط تولید بهترین اخبار برای شما کافی نیست، باید بتوانی با گوگل حرف بزنی! گوگل یک ربات است، باید زبان صحبت با ربات را بلد باشی و به زبان خودش به او بفهمانی که بهترین هستی! اگر شما کد نویسی وبسایت خود را بهینه کنی، به گوگل میفهمانی که خوبی! اگر سرعت وبسایت خبری خود را بالا ببری، لینک دهی های داخلی داشته باشی تا ربات بتواند از طریق آن لینک ها، راحت تر وبسایت شما را پایش کند، اگر عکس های خود را بهینه کنی، اگر بتوانی دیگران را متقاعد کنی که به وبسایت شما لینک بدهند و صد ها کار دیگر، میتوانی به ربات گوگل ثابت کنی که عالی هستی! این کار گوشه ای تخصص های آژانس لینک برتر است.

گزارش گیری

همیشه برای اینکه بفهمی به اندازه کافی خوب هستی باید بتوانی خودت را محک بزنی، از خودت امتحان بگیری و ببینی چه نمره ای میگیری. آیا مسیرت درسته یا نه. این کار در اینترنت و وبسایت خبری در قالب گزارش قابل پیاده سازی است. اینکه چند نفر ورودی گرفتی؟ آیا توانستی آن ها را در وبسایت خبری ات سرگرم کنی؟ تونستی چه رتبه ای از گوگل دریافت کنی؟ آیا راه هایی که رفتی به نسبت آن ورودی گرفتی؟ اگر نگرفتی پس باید بگردی به دنبال مشکل و آن را رفع کنی، و دوباره کار کنی و گزارش بگیری. تنها از راه گزارش گیری است که شما به هدف نهایی تان یعنی رشد و درامد زیاد میرسید، پس از آن غافل نشوید

بعد از طراحی وبسایت خبری ات برنامت چیه؟

میدونی که بعد از طراحی وبسایت خبری، تازه کارات شروع میشه؟ یعنی شما دیگه یک دفتر کاری داری، یک کسب و کار دیگه هم توی اینترنت داری. باید هر روز بهش برسی. براش مقاله تولید کنی، براش اخبار جدید درست کنی بری ببینی مردم تو گوگل چیا سرچ میکنن که به کارت مربوطه و براش جوابای خوبی تهیه کنی تا مشتریت واقعا از جوابت احساس رضایت کنه، تا بدونه که شما چقدر در کارتون خوب هستید، تا بتونه بهتون اعتماد کنه و شما مشتری ات رو به اصطلاح بتونی متقاعد کنی که بهترینی. و اعتبار وبسایتت رو پیش گوگل ببری بالا تا تورو بیاره و توی صدر نتایج نشون بده، استاندارد وبسایتت رو ارتقا بدی، سرعتش رو زیاد کنی و کلی از وبسایتت گزارش های مختلف بگیری و هر روز سیستمت رو بروز کنی و ارتقا بدی. اینجوری میتونی بشی یک ابر سایت بی نظیر که جاش صدر نتایج جستجو هست و شما خالق آن وبسایت هستی با روزی هزاران ورودی! پس حالا وقت کسب درامد میلیونی و میلیاردی است. پس برنامه ات را برای بعد از طراحی وبسایت خبری بدون! آماده ای؟ پس شروع کن.

نیاز به پشتیبانی داری؟

هر وبسایت خبری که میبینی موفق شده و در صدر نتایج گوگل قرار گرفته، هر روز چند ده نفر را بر روی وبسایت خود قرار داده تا مشکلات را شناسایی کنند و آن ها را هرچه سریعتر برطرف کنند، هر روز وبسایت خود را از نظر پاسخدهی به نیاز مشتری و سرعت بهینه کند. اگر شما ماشینی دارید که با آن کار میکنید، باید هر روز حواستان به لنت ترمز، دیسک، روغن، فیلتر، لاستیک و موارد دیگر باشد. وگرنه بازدهی کار شما متاثر از خرابی هر کدام از این قسمت ها قرار میگیرد و رشد شما متوقف میشود. وبسایت هم اینگونه است، شما باید همیشه به آن رسیدگی کنید و آن را به روز نگه دارید تا همیشه بهترین سرعت و بهترین پاسخدهی را داشته باشد تا درد ادامه راه موفقیت به مشکل نخورید. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر از طریق متخصصینی که در این حوزه دور هم جمع کرده، آماده ارائه بهترین خدمت به شما در این زمینه است تا شما فقط متمرکز به هدفتان باشید و کار های فنی و تکنیکی را به دست کاردانش بسپارید تا برایتان به نحو احسنت انجام دهد.

دوست داری بدونی که پروژه شما چقدر هزینه و زمان لازم داره؟

از ابتدا تا موفقیتت میدونی فقط 4 تا مرحله پیش رو داری؟

مرحله اول

بدون که کامل چی میخوای؟ همین مرحله رو خوب بدونی 50% کار درست شده.سعی کن یک پروپزال برای طراحی وبسایت خبری ات درست کنی و ارائه بدی به لینک برتر و یا هر آژانس دیگری که میتونی بهش حس خوبی داشته باشی

مرحله دوم

هاست و دامین خودت رو تهیه کنی تا بدونی زمین رو خریدی، باید زودی توش وبسایت خبری ات رو بسازی، همین کار باعث میشه دیگه تعلل بیجا نکنی! چون خرید زمین توی اینترنت سالیانه هست و شما هر سال برای داشتن اون زمین باید هزینه پرداخت کنی!

مرحله سوم

طراحی وبسایت خبری ات رو شروع کن و سعی کن توش خساست نکنی و بهترین رو درست کنی! بهترین شدن با بهترین ابزار امکان پذیر است، ریخت و پاش نکن ولی سعی کن به درخور کاری که میخواهی انجام بدهی، بهترین انتخاب را انجام دهی.

مرحله چهارم

اخبار بروز و جدید و داغ برای وبسایت خبری ات تولید کن و نگذار رقیب شما، از شما بهتر باشد و سعی کن بهترین باشی. ما هم در زمینه های سئو و تبلیغات و افزایش اعتبار و فنی در کنارت هستیم تا رسیدن به قله درامد زایی را  شما را ببینیم و به شما افتخار کنیم

اگه پروپزال وبسایتت رو تهیه کردی همین الان برامون بفرست تا یک مرحله جلو باشی

 

اگه هنوز موفق نشدی برای طراحی وبسایت خبری ات پروپزال تنظیم کنی، همین الان وقتشه