سئو تکنیکال چیست؟

هر آنچه باید از سئو تکنیکال بدانید

سئو OnPage چیست؟

هر آنچه باید درباره سئو داخلی یا OnPage بدانید

سئو OffPage چیست؟

هر آنچه باید درباره سئو خارجی یا OffPage بدانید

توی اوج موندن رو یاد بگیر

اگر تمایل به آموزش سئو دارید لطفا ورود کنید

سئو وبسایت

دریافت استاندارد های لازم جهانی برای وبسایت

ایجاد پل ارتباطی داخلی و خارجی برای دسترسی راحت تر به محتوا های وبسایت

ایجاد یک اعتبار مناسب در موتور جستجوی گوگل

رساندن وبسایت به صفحه اول موتور های جستجو

آیا میدانید سئو وبسایت چیست؟

علم سئو(SEO) که مخفف Search Engine Optimization به معنی بهبود وبسایت برای موتور های جستجو میباشد که شاخه ای از علم دیجیتال مارکتینگ میباشد. این علم با پیروی از اصولی که در موتورهای جستجو رعایت میشود، به رشد و ارتقای رتبه شما در گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگری کمک میکند که در نتیجه رتبه بهتر، شما میتوانید ورودی های بسیار با کیفیتی از مخاطبانی که به خدمت و یا محصول شما نیازمند هستند دست پیدا کنید و فروش بسیار بالایی را تجربه نمایید. وبسایت هایی که این استاندارد ها(بیش از 200 مورد) را رعایت نمایند، میتوانند مجوز حضور در صفحه اول گوگل را دریافت کنند.با کار و استمرار برای استاندارد سازی گوگل به مرور زمان به شما اعتماد خواهد کرد و شما را به لینک های تک رقمی میرساند. البته باید به این موضوع توجه کنید که شما در هر حوزه ای ممکن است هزاران کلمه داشته باشید که نیاز دارید در آن ها رتبه دریافت نمایید، به طبع آن تمام این استاندارد سازی ها باید برای تک تک آن کلمه ها پیاده سازی شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر با تکیه بر دانش و تخصص مشاوران خود، سئو را با بالاترین  استاندارد ممکن و در کمترین زمان برای مجموعه شما انجام خواهد داد.

سئو وبسایت یک انتخاب نیست، یکی از واجبات کسب و کار شماست!

وبسایت صفحه اول گوگل باید

عکس های آن بهینه باشد و دارای نشانه برای گوگل باشد

وبسایت صفحه اول گوگل باید

سرعت بالایی داشته باشد و صفحات به هم لینک شده باشند

وبسایت صفحه اول گوگل باید

از دامنه ای با اعتبار بالا برخوردار باشد برای اعتماد گوگل

وبسایت صفحه اول گوگل باید

ارتباط معنایی بالایی با جستجوی مخاطب خود داشته باشد

مراحل انجام سئو وبسایت از 0 تا 100

10

1-تحقیق کلمات کلیدی

20

2- تدوین استراتژی تولید محتوا

30

3- تولید محتوای بهینه شده

40

4- بهینه سازی صفحات

50

5- انجام تکنیکال سئو

60

6- استفاده از اسکیما یا Structured Data

70

7- لینک سازی داخلی

80

8- لینک سازی خارجی

90

9- گزارشگیری از نحوه بهبود رتبه وبسایت

100

10- اضافه نمودن کلمات جدید و بروزرسانی مداوم وبسایت

تبریک میگوییم، در این مرحله شما وارد صفحات برتر گوگل شده اید!

دریافت مشاوره رایگان

شما دوست گرامی میتوانید در صورتی که برای انجام سئو برای وبسایت خودنیاز به مشاوره دارید، همین الان فرم روبرو را تکمیل و ارسال نمایید، تا مشاوران ما در اسرع وقت و بعد از بررسی های فنی و تکنیکی وبسایت شما، با شما تماس حاصل نمایند و راهنمایی های لازم را برای بهبود و سئو، خدمت شما اعلام کنند که در صورت نیاز شما برای بهبود و همینطور افتخار همکاری لینک برتر با کسب و کار شما، بتوانیم بهترین و بالاترین استاندارد را برای وبسایت شما پیاده سازی کنیم تا در کمترین زمان ممکن شما را در کلمات مورد نیازتان، به صدر نتایج جستجو برسانیم.
  گوشه ای از نمونه کار های موفق سئو وبسایت در لینک برتر

  نظراتی از کارفرمایان عزیز ما درباره لینک برتر

  بهنام کرمی
  مدیر وبسایت مستر تشک

  فکر نمیکردم سئو اینقدر جالب باشه و بتونه چنین تاثیری روی بازدید و حتی فروشم بزاره، چون تازه وقتی بازدید زیاد میگیری، تازه میفهمی کجا ها، چه مشکلاتی داشتی و ازش خبر نداشتی، دست لینک برتر درد نکنه که تونست جونی دوباره به وبسایتم بده

  ساناز فلاحی
  مدیر وبسایت شیتان پیتان

  دست تیم لینک برتر درد نکنه که در زمان کم تونستن ورودی های خیلی زیادی دقیقا توی محصولاتی که مد نظر من بودن ایجاد کنن تا بتونم مشتری ثابت های فراوانی کسب کنم. خیلی یا حوصله، با اخلاق، متخصص و در کل تیمی متشخص هستن، براشون بهترین ها رو آرزو میکنم

  دوست دارید چند حقیقت جالب درباره سئو وبسایت و در کل موتور جستجوی گوگل بدونید؟

  • بیش از 9 میلیارد در روز، داخل گوگل جستجو صورت میپذیرد
  • گوگل تنها در 1 ماه 80 میلیارد بار بازدید شده است
  • در گوگل هر ثانیه 99000 سرچ انجام میشود
  • کاربران گوگل 58% مرد و 42% زن هستند
  • سن 32% کاربران گوگل بین 25-34 سال میباشد
  • 85% سرچ ها در گوگل صورت میپذیرد
  • 75% کاربران به هیچ وجه به صفحه دوم گوگل نمیروند
  • جالب است بدانید که 16% ترافیک گوگل برای کسانی است که عبارت "گوگل" را در گوگل سرچ میکنند!
  • 93% کاربران قبل از خرید یک محصول آن را در گوگل سرچ میکنند
  • 70 تا 80% تبلیغات پولی توسط کاربران نادیده گرفته میشوند
  • 53% ورودی یک وبسایت موفق از طریق سرچ داخل گوگل بدست می آید
  • 53% کاربران کاربران قبل از خرید یک محصول، درباره آن محصول تحقیق میکنند
  • بر طبق نظر نیمی از دیجیتال مارکتر های جهان، جستجوی ارگانیک بالاترین نرخ باگشت سرمایه را دارد
  • 200 فاکتور منحصر بفرد برای رسیدن به صفحه اول گوگل وجود دارد که باید رعایت شود و پیاده سازی گردد
  • کسب و کار هایی که وبلاگ اختصاصی دارند و تولید محتوای مرتبط انجام میدهند، 55% ورودی بیشتری نسبت به وبسایت های دیگر میتوانند کسب کنند

  قول لینک برتر به شما برای حضور در صفحه اول زیر 9 ماه است

  برای بهترین شدن و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتور های جستجو که میتواند ورودی شما را چند صد برابر کند، باید تمامی مراحل بهینه سازی و اعتماد سازیی نزد گوگل با دقت و سرعت ملایم انجام شود تا زمانیکه شما به صفحه اول رسیدید، بتوانید در آن ماندگار باشید. آژانس لینک برتر تمام توان و تخصص خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مخصوصا سئو قرار داده است تا بتواند مشتریان راضی داشته باشد و علاوه بر رشد کسب و کار آنها، خود نیز از این مهم بهره مند شود و سود کسب نماید. پس با خیال راحت وبسایت خود را به ما بسپارید و در صفحه اول گوگل تحویل بگیرید.

  کار هایی که لینک برتر برای سئو وبسایت شما انجام میدهد

  • تحقیق کلمات کلیدیما تمامی کلماتی که به کسب و کار شما مربوط میشود و میتواند برای شما مشتری واقعی به سمت وبسایت شما روانه کند شناسایی میکنیم
  • تدوین استراتژی محتوابر طبق کلمات کلیدی که پیدا کردیم، یک استراتژی 1 ساله برای تولید محتوا برای آن کلمات کلیدی تدوین میکنیم و با تقویم محتوایی خدمت شما ارائه میکنیم
  • تولید محتوابر طبق استراتژی محتوایی که تدوین کرده ایم، تولید محتوا را آغاز میکنیم
  • بهینه سازی صفحاتعناوین صفحه، تگ های جایگزین تصاویر، پراکندگی کلمات کلیدی در متن،نقشه سایت، تکنیکال سایت شامل ایندکس شدن صفحات توسط گوگل، Crawl Budget، ارور های صفحات، ازبین بردن صفحات 404، از بین بردن لینک های شکسته، پیاده سازی ساختار مناسب آدرس های صفحات، سرعت بارگذاری وبسایت، اعمال CDN برای افزایش سرعت، کاهش سایز صفحات، دردیافت گواهی HTTPS برای دامنه، ریدایرکت کردن آدرس های تعویض شده و ناموجود و هر آنچه شما از نظر تکنیکال نیاز دارید تا بتوانید آزمون استاندارد گوگل را دریافت کنید برای شما انجام میپذیرد.
  • لینک سازی داخلیزمانی که کراولر(Crowler) یا به اصطلاح عنکبوت های گوگل به وبسایت شما سر میزنند، برای راحت کردن گشت و گذار آن ها در وبسایت و همچنین افزایش زمان ماندگاری کاربران در وبسایت ما نیاز داریم که تمامی صفحات و مقالات ما به هم ارتباط داشته باشند.. به این صورت که از هر صفحه به صفحه و یا صفحات دیگر لینک سازی کنیم تا وبسایت ما دارای قدرت بالایی برای ایندکس شدن مطالب و صفحات داشته باشد که به آن اصطلاحا لینک سازی داخلی یا Internal Links میگویند.
  • لینک سازی خارجیما باید تمام سعی خودمان را بکنیم تا از اعتبار سایر سایت ها و شبکه ها استفاده کنیم تا اعتبار صفحات خودمان را تقویت کنیم، در این صورت گوگل زمانی که ببیند به سمت وبسایت شما لینک دهی صورت گرفته است و همچنین لینک ها به هیچ وجه ساختگی و یا اصطلاحا اسپم نیستند، حساب بسیار ویژه ای روی وبسایت شما باز میکند و جایگاه های بسیار بالاتری برای وبسایت شما در نظر میگیرد
  • گزارش گیریبعد از انجام کار های بالا، باید یک گزارش از رشد وبسایت خود که طی هفته ها و ماه ها ایجاد شده است تهیه کنیم تا ببینیم که آیا درست کار کرده ایم یا خیر. همچنین ببینیم در این مدت زمان چه کلمات جدیدی به دایره لغات کاربردی وبسایت اضافه شده است که ما از آن ها در وبسایتمان استفاده نکردیم.
  • تکرار مراحل بالابعد از گزارش گیری و کشف کلمات کلیدی جدید، باید دنبال صفحاتی برویم که میتوان آن کلمات را در آن ها گنجاند و این کار را انجام دهیم و به اصطلاح مقالات و صفحات خود را بروز رسانی کنیم و تمامی مراحل را از اول پیگیری و پیاده سازی کنیم. این تداوم و بروز رسانی است که میتواند نزد گوگل بسیار با ارزش و کارساز باشد

  بدانید که کار بزرگی برای سئو وبسایت شما در حال انجام است!

  تمامی مراحلی که در بالا خدمت شما ارائه شد، پیش نیاز حضور شما در گوگل میباشد. مطمئنا مراحلی وجود دارند که نیاز به صرف هزینه دارد، هزینه ای که در قبال بازگشت سرمایه و رونق گرفتن کسب و کار شما بسیار ناچیز است. در ضمن بدانید پیاده سازی هر یک از مراحل بالا، حاصل سال ها تحصیل و دریافت تخصص است و هر کسی نمیتواند ادعا کند که این کار را بلد هست، اگر وبسایت شما به دست افراد غیر متخصص سئو شود، تاوان هایی همچون حذف شدن از کل موتور جستجو و یا از دست رفتن اعتبار چندین و چند ساله برند شما میشود. پس به وعده های توخالی گوش ندهید و سعی کنید بر طبق اصول جلو بروید تا بتوانید امپراطورب خود را با قدرت بنا کنید، مانند سایت های برتر ایران نظیر دیجیکالا، دیوار،دیجیاتو، ورزش3 و هزاران سایت دیگر که در کار خود همیشه بهترینند. پس از آن غافل نشوید و حما بعد از طراحی وبسایت خود، حتما سئو وبسایت را نیز جدی بگیرید تا هزینه طراحی وبسایت شما هدر نرود و بتوانید فروش های میلیونی را از طریق وبسایت خود تجربه کنید.

  باهم به چند پرسش و پاسخ که تکرار زیادی دارند بپردازیم

  سئو چیست و چه کاربردی دارد؟به صورت کلی علم سئو رو برام توضیح بدید

  به شاخه ای از علم دیجیتال مارکتینگ سئو میگویند که مجموعه ای فرایند هاست که انجام میشود تا رتبه شما در موتور های جستجو بهتر شود و شما بتوانید به صورت کاملا طبیعی و با سرچ مخاطبان، آن ها را به سمت وبسایت خود بیاورید و ترافیک وبسایت خود را بالا ببرید. همین موضوع باعث میشود که شما فروشتان چند برابر شود و زودتر مراحل بهینه سازی و رشد را بگذرانید.

  سئو مخفف چیست؟معنی سئو چیه؟

  کلمه سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است و در فارسی به معنای بهبود رتبه در موتور های جستجو میباسد. به مجموع فراند هایی که باعث افزایش رتبه شما در موتور های جستجو میشود سئو میگویند.

  موتور جستجو چیست؟سرچ انجین چیه اصلا؟

  هر مکانی که شما در آن یک عبارت و یا یک کلمه ای را جستجو کنید و آن به شما یک سری پیشنهادات بدهد و در واقع شما را برای رسیدن به هدفتان کمک کند به Search Engine یا موتور های جستجو معروف است. سرچ انجین های مختلفی در جهان وجود دارد نظیر گوگل، یاهو، بینگ، یاندکس، یوز و بسیاری دیگر که البته باید بدانید که 85% جستجو ها در موتور جستجوی گوگل انجام میپذیرد.

  سئو مناسب چه کسب و کار هایی میباشد؟میخوام ببینم به درد وبسایت من میخوره سئو یا نه.

  هر وبسایت و یا کسب و کاری که در گوگل دارای سرچ باشد و مخاطبان برای پیدا کردن آن محصول و یا خدمت به سراغ گوگل می روند، باید سئو شوند تا در رتبه های اول جستجو قرار بگیرند.

  روزانه چقدر سرچ در گوگل انجام میشود؟حالا مگه چند نفر در روز میان گوگل که سرچ کنن و حالا منو ببینین؟!

  به صورت میانگین، 9 میلیارد سرچ به صورت روزانه در گوگل انجام میگیرد،یا به عبارتی در هر ثانیه نزدیک به 105 هزار سرچ!

  هر کاربر گوگل به صورت متوسط روزانه 3 تا 4 بار از گوگل برای سرچ استفاده میکند.

  این هم جالبه که بدانید در ماه فوریه 2023، گوگل 80 میلیارد بار بازدید شده.

   

  چقدر زمان نیاز است تا به صفحه اول گوگل برسیم؟چند ماه باید صبر کنم که برسم به صفحه اول گوگل؟

  هر وبسایتی برای رسیدن به صفحه اول گوگل رقبایی دارد، که آنها نیز برای رسیدن و ماندن در صفحه اول گوگل کار میکنند، ولی به صورت کلی، اگر شما 1 سال به صورت مداوم روی وبسایت خود کار کنید و تمامی فاکتور های استاندارد گوگل را پاس کنید، مطمئنا میتوانید جایگاه بسیار خوبی را از گوگل دریافت نمایید، زیرا گوگل جایگاهی برای فروش ندارد تا اگر یک شرکتی که پول بیشتری دارد آن را بخرد و به پادشاهی خود ادامه دهد! گوگل بر اساس شایسته سالاری کار میکند و همیشه بر طبق الگوریتم هایی که دارد    به تمامی شغل ها و وبسایت ها، اجازه اول شدن را میدهد! ولی لیاقت نگه داشتن و رسیدن به آن مقام را فقط کسانی میتوانند داشته باشند که استاندارد های گوگل را رعایت کرده باشند.

  هزینه سئو وبسایت چقدر است؟حالا چند هست این سئو؟

  سئو وبسایت به نسبت کلماتی که یک کسب و کار نیاز دارد تا در آن ها رتبه بگیرد میتواند زمان و هزینه بالاتری را نیز طلب کند! بعنوان مثال در موتور های جستجو بر روی کلمه "کلینیک زیبایی" به نوعی جنگ است! یعنی در آن همگی به شدت کار میکنند و هزینه میکنند، زیرا میدانند اگر مشتری جذب کنند میتوانند با 2 نفر تمامی خرج های خود را در بیاورند. تازه در صورتی که بتوانند حتی ممکن است یک ضربه نیز به شما وارد کنند و شما را کلا از موتور های جستجو حذف کنند(و حتما این کار را میکنند)! پس شما در این کلمه باید بسیار هوشیارانه و خلاقانه عمل کنید تا بتوانید در اول به فکر صفحه اول و سپس به فکر رتبه های بالاتر باشید. خب در این شرایط میزان هزینه شما بالاتر میرود. ولی زمانی است که در کسب و کار شما رقابت ها عادی و یا کم است، در آن ها میتوان با هزینه کمتری پروژه را به اتمام رساند و شما را در صفحه اول گوگل ببینیم.

  شما چقدر در این حوزه خبره هستید؟حالا خداوکیلی چیزی بارتون هست توی سئو وبسایت؟

  تمامی کارکنان آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر، از مدیران ارشد گرفته، تا کارمندان ساده تر، همگی فارق التحصیل رشته کامپیوتر و مدیریت اجرایی با گرایش های بازاریابی و MBA هستند و همگی در دوره های تکمیلی انواع موسسه ها فارق التحصیل شده اند و رزومه های کاری بسیار خوبی را در مجموعه های بزرگ کسب کرده اند و همگی تصمیم گرفته ایم تا دور هم جمع شویم تا بتوانیم یکی از قوی ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ ایران باشیم. پس شما نیز به ما اعتماد کنید و این موضوع را نیز بدانید که هرآنچه را که به شما قول میدهیم را تضمین میکنیم! چون به خود و تیممان اعتماد 100% داریم.

  در زیر میتوانید نمونه ای از خروجی گزارش وبسایت ها در ابتدا و بعد از گذشت 3 ماه را تماشا کنید

  بعد از گذشت 3 ماه
  شروع پروژه