موتور جستجوی گوگل

میدونید که گوگل از بزرگ ترین و محبوب ترین موتور های جستجوی دنیاست!(توجه کنید دنیا!!!) تمامی افراد برای اینکه به جواب سوال های خود برسند در مرحله اول وارد گوگل میشوند و عبارتی را سرچ میکنند. مثلا "تعمیر ماشین لباس شویی بوش" . گوگل در میان تمامی وبسایت ها میگردد و کسانی که تعمیر ماشین لباس شویی بوش را انجام میدهند را به این فرد نمایش میدهد(اساس کار موتور های جستجو). حال گوگول چه کسانی را به این شخص نشان میدهد؟ شاید در اینترنت هزاران تعمیرکار این مورد بخصوص وجود داشته باشند ولی گوگل در صفحه اول خود فقط 10 جایگاه دارد! پس از مابین آن ها بهترین ها را (کسانی که در سئو قوی تر هستن) انتخاب میکند و به مخاطبش نمایش میدهد. برای خوب بودن و جلب توجه پیش گوگل چقدر زمان نیاز است؟(تقریبا 6 ماه تا 1 سال حداقل)

تبلیغات گوگل ادز

چقدر دوست داشتید که بیلبوردی در یک خیابان پر تردد بزنید (که هزینه بسیار بالایی دارد) و به صاحب بیلبورد بگویید که فقط در صورتی پول برای بیلبورد پرداخت میکنید که کسانی که آن را دیده اند اولا مشتری من باشند و به دنبال خدمات و یا محصولات من باشند، ثانیا حتما هم به فروشگاه و یا شرکت من سربزنند؟؟؟! خیلی رویایی به نظر میرسد درسته؟ باید خدمتتان عرض کنیم این یک رویا نیست، با تبلیغات گوگل ادز میتوانید این رویا را تجربه کنید. یعنی بر طبق مثال بالاتر اگر کسب سرچ کند تعمیرکار ماشین لباس شویی بوش، یعنی به دنبال شما میگردد(فرض اینکه شما تعمیرکار هستید) و گوگل تبلیغ شما را به ایشان نمایش میدهد و در صورتی که مشتری وارد وبسایت شما بشود، شما پولی ناچیز برای همان یک مشتری پرداخت میکنید!!! این فوق العاده ترین نوع تبلیغ است. مشتری هدف کسب و کار هدف. شما راضی، مشتری راضی و ... . بهتر از این چه میخواهید؟ آیا میدونید کسب و کار، حرفه و یا محصول شما روزانه چقدر در اینترنت سرچ میشود و همگی نیاز های خود را در صفحه اول گوگل برطرف میکنند؟ پس زمان را هدر ندهید و از همین امروز شروع کنید.

پارتنر رسمی گوگل ادز در ایران

شما برای اینکه بتوانید خدمات تبلیغات گوگل ادز را دریافت نمایید، نیاز به شرکتی دارید که نمایندگی رسمی از شرکت گوگل داشته باشد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر برای تکمیل بازو های قدرتمند بازاریابی دیجیتال مارکتینگ علاوه بر پارتنرشیپ بودن یوتیوب در ایران، توانسته مجوز گوگل ادز را نیزز برای ارائه خدمات به مشتریان دریافت نماید تا با خیال راحت بتوانیم به مشتریانمان به صورت 360 درجه خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه نماییم

هزینه تبلیغات گوگل ادز

دوست دارید برای هر نفری که وارد وبسایت شما بشود چقدر هزینه کنید؟ 1 دلار؟ 10 دلار؟ 100 دلار؟ مسلما شما میگویید هر چه کمتر بهتر! بله، در گوگل ادز میتوانید تنظیم کنید که هر نفر با چه هزینه ای وارد وبسایت شما بشود؟ البته که باید کمی در این مورد تحقیق کنید و اطلاعات ازرقبای خود کسب کنید. ولی لینک برتر به شما این قول را میدهد تا با بهینه کردن تبلیغات شما، کمترین هزینه را با بیشترین بازدهی به سمت وبسایت شما بکشاند. گوگل دست تبلیغ دهنده ها را در فضای خود باز گذاشته است و آن ها میتوانند با افزایش کیفیت تبلیغ خود، هزینه تبلیغات خود را به حداقل برسانند. تخصص اصلی که لینک برتر برای شما دارد این نیست که به شما یک پنل تبلیغاتی بدهد، تخصص اصلی ما بهینه کردن تبلیغات شما و در نهایت کم کردن هزینه تبلیغات شما میباشد

سوالات متداولی که باید پاسخ آن را بدانید

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز راهی است که شما با توجه به انتخاب یک سری کلمه و عبارتی که از قبل از سرچ شدن آن ها اطمینان کسب کرده اید، بابت نمایش وبسایت خود، به گوگل هزینه ای را پرداخت میکنید. البته شما به ازای دیده شدن هزینه ای نمیدهید، در صورتی که دیده شوید و مشتری وارد وبسایت شما بشود، آن زمان شما هزینه ای ناچیز(از 0.5 لیر ترکیه، با بالا!) به گوگل پرداخت میکنید.

آیا گوگل ادز به درد کسب و کار من میخورد یا خیر؟

برای کسب اطمینان از این موضوع، میتوانید یک سر به گوگل بزنید و خدمتی که در حال حاضر ارائه میکنید را در آن سرچ کنید. اگر برای شما پاسخی برگردانده شد و کسب و کار هایی را مشاهده کردید که برای سرچ شما پاسخی داشتند، پس میتوانید مطمئن شوید که حتما به درد ش ما نیز میخورد.

من آشنایی با این برنامه یا پنل ندارم، چگونه میتوانم آن را راه اندازی کنم؟

اگر آشنایی با گوگل ادز ندارید (که خب بسیار طبیعی هم هست) اصلا نگران نباشید،ف ما پنل شما را راه ندازی میکنیم و آن را بر طبق نیاز و بودجه شما تنظیم میکنیم و در نهایت آن را راه اندازی مینماییم و در ادامه هر روز آن را با کلمه های جدیدتر، پر بار تر میکنیم و با بهینه کردن تبلیغات شما، هزینه هر کلیک را در حداقل ترین قیمت ممکن نگه میداریم.

کف هزینه شارژ گوگل ادز چقدر است؟

شما با توجه به اینکه چقدر ورودی میخواهید و آیا میتوانید به تمامی آن ها رسیدگی کنید، میتوانید پنل گوگل خود را از 300 هزار تومان تا 100 میلیون تومان شارژ نمایید. میتوانید ابتدا مبالغ کمتری را شارژ نمایید و در ادامه با بهینه سازی کسب و کار و پنل خود میتوانید کم کم شارژ پنل خود را افزایش دهید. ولی برای ابتدای کار برای اینکه بتوانید یک گزارش مناسب برای ادامه راه داشته باشید پیشنهاد میکنیم پنل خود را تا 5 میلیون تومان شارژ نمایید و با بازخوردی که از آن دریافت کردید، بهینه سازی را انجام دهید و در دفعات بعدی در صورت تمایل آن را کم کم شارژ نمایید.

از کجا متوجه شوم که وبسایت من ورودی گرفته؟

شما هم از طریق افزایش تعداد سفارشات و تماس هایتان میتوانید متوجه این موضوع شوید، هم اینکه لینک برتر میتواند هفتگی به شما درباره ورودی هایی که به وبسایت شما آمده اند از طریق همان پنل گوگل ادز ارائه نماید و یا شما از طریق نرم افزار های گزارش گیری معروف نظیر Google analytics این ورودی ها را ببینید.

من آشنایی با این برنامه یا پنل ندارم، چگونه میتوانم آن را راه اندازی کنم؟

اگر آشنایی با گوگل ادز ندارید (که خب بسیار طبیعی هم هست) اصلا نگران نباشید،ف ما پنل شما را راه ندازی میکنیم و آن را بر طبق نیاز و بودجه شما تنظیم میکنیم و در نهایت آن را راه اندازی مینماییم و در ادامه هر روز آن را با کلمه های جدیدتر، پر بار تر میکنیم و با بهینه کردن تبلیغات شما، هزینه هر کلیک را در حداقل ترین قیمت ممکن نگه میداریم.