دریافت مشاوره رایگان

اگر دارای تخصصی هستید و دوست دارید آن را در قالب یک خدمت در فضای اینترنت معرفی کنید و همچنین خدمت خود را در صدر نتایج جستجو برسانید و در کل به تخصص خود قدرت ببخشید، شما باید یک وبسایت خدماتی با در نظر گرفتن اصول و قواعد استاندارد جهانی طراحی کنید و به آن قدرت ببخشید تا در آینده ای نچندان دور بتوانید به راحتی ماهانه میلیون ها تومان از طریق وبسایتتان فروش و ثبت سفارش داشته باشید. همین الان درخواست مشاوره رو برای آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر ارسال کن تا با تمام زوایا، مزایا و محدودیت های آن آشنا بشی تا بتوانید به راحتی تصمیم گیری کنید

دوست داری خودت طراحی وبسایت خدماتی رو یاد بگیری و خودت روی پروژه ات کار کنی؟

میدونی اصول طراحی وبسایت خدماتی چیه؟

برای معرفی خدمت و یا تخصصی که داریم در اینترنت در مزحله اول ما نیاز به طراحی وبسایت خدماتی داریم، اما نه هر وبسایتی!

وبسایت خدماتی که بتونه به تخصص شما روح ببخشه و به همان قدرتی که هست شما رو به دنیای اینترنت معرفی کنه، مخاطب شما بتونه راحت وبسایت شما رو در موتور های جستجو گر، با سرچ کردن خدمت شما پیدا کنه و به راحتی بتونه در کسری از ثانیه وبسایت شما رو باز بکنه و به راحتی با تخصص و نحوه ارائه آن آشنا شود و بعد بتواند به راحتی سفارش خود را ثبت کند.

همچنین کمک های رایگان به کسانی که در تخصص شما دغدغه ای دارند، در قالب یک مقاله یا بلاگ، میتواند سطح اعتماد مشتری را نسبت به شما و سایتتان افزایش دهد و شما بتوانید ورودی های زیادی از اینترنت دریافت کنید. این زمان است که شما موفق شده اید یک بیزینس میلیونی برای خود راه اندازی کنید.

میدونی که از آژانس لینک برتر دقیقا چی میخوایی؟

گوشه ای از نمونه کار های لینک برتر

سوال جوابهای کمک کننده

ما بر طبق تجربه 11 ساله در زمینه طراحی وبسایت و خدمات تخصصی وبسایت فروشگاهی توانسته ایم بهترین سوال ها و بهترین جواب ها رو در این زمینه از طریق شما پیدا کنیم و جمع آوری کنیم و دوباره خدمت شما ارائه کنیم، امیدواریم بتونیم در این زمینه با اکثر سوالات ذهن شما پاسخ بدیم

آیا داشتن وبسایت خدماتی برای من نیاز است؟من وبسایت میخوام یا نه؟

دیگه تقریبا هیچ کاربری توی دنیا پیدا نمیکنید که قبل از دریافت یک خدمت تخصصی یا عمومی، یک سر به گوگل نزنه و درباره قیمت و مشخصات و نحوه انجام کار و . . . تحقیقاتش رو تکمیل نکنه! هر تخصص و یا خدمتی داری برای فروش داری میتونی همین الان دربارش توی گوگل سرچ کنی و ببینی چند نفر و چند کسب و کار اون خدمت رو به راحتی به مخاطب هایش میرساند. اصلا اصول دنیا داره به سمت راحتی میره، مگه میشه من خدمتی رو بخوام وببینم یک وبسایت خوب داره اون رو ارائه میده و بدون دغدغه و فقط با یک کلیک آن کار را برای من انجام میدهد، ولی من دوست نداشته باشم ازش استفاده کنم! مگر دلایل شخصی و خیلی خاص داشته باشم. پس مطمئن باش با داشتن یک وبسایت خدماتی پویا و خوب و قدرتمند، میتونی توی اینترنت سفارشات زیادی بگیری و پول خوبی به جیب بزنی.

چه خدماتی رو میشه توی اینترنت انجام داد؟چه وبسایت های خدماتی میشه داشت؟

تقریبا هر خدمتی که در دنیا وجود دارد، برایش مشتری هم وجود دارد. زیرا خلق تخصص و خدمت از روی نیاز افراد می آید.

شما با یک سرچ کوچک در گوگل میتوانید ببینید در حوزه تخصص شما چه کسانی کار میکنند و به چه نحوی کسب درامد دارند، سپس میتوانید با خیال راحت یک وبسایت خدماتی برای خود طراحی کنید.

البته زمانی است که شما یک خدمتی را میخواهید برای اولین بار وارد اینترنت کنید، در این موقعیت ها نیاز به تحقیق بازار حرفه ای دارید و اینکه بدانید به چه نحوی افراد به دنبال خدمت شما هستند، که خوشبختانه در این زمینه نیز میتوانید روی آژانس لینک برتر حساب بسیار ویژه ای باز کنید.

برای شروع کار، نیازمند چه پیش نیازی هست؟برای شروع من باید چیکار کنم؟

پیش نیازش فقط اراده شما برای داشتن وبسایت و ارائه خدماتتون هست که باید مصمم باشی و بدونی چی میخوایی، مابقیش رو بسپر به لینک برتر تا برات بهترین ها رو رقم بزنه و در کل راهنماییت کنه و مرحله به مرحله کنارت باشه و وبسایت خدماتی شما رو به جاهای خوب برسونه تا به راحتی بتونی شب و روز ازش کسب درامد کنی. اگه همین الان هم هیچ خدمتی برای ارائه نداری، تلفنت رو بردار و توی حوزه ای که دوست داری با شرکت های خدماتی صحبت کن و نمایندگی رو بگیر و بیا برای خودت توی اون حوزه کسب درامد کن.

راهی برای تحقیق درباره اینکه چقدر مشتری بالقوه در اینترنت وجود دارد هست؟از کجا بدونم خدمت من توی اینترنت سرچ داره و برای بازاریابی اینترنتی هم وبسایت به دردم میخوره؟

هم خودتون میتونید وارد موتور های جستجو بشید و خدمت و یا تخصص خودتون رو سرچ کنید و ببینید که چه وبسایت هایی بالا می آید.

یا به صورت حرفه ای تر به آژانس لینک برتر بگید تا براتون "تحقیق کلمه کلیدی" انجام بده تا بدونبد اصلا کسی سرچ میکنه؟ اگه سرچ میکنه دقیقا چه سرچ هایی میکنه؟ و اینکه چند نفر در ماه اون کلمه رو سرچ میکنه؟ عالی نیست؟ همه چیز مشخصه و میتونی با علم کامل وارد بازار اینترنت بشی.

برای طراحی و آنلاین شدن یک وبسایت من باید از کجا شروع کنم؟خب وبسایت من نیاز به چیا داره در اول کار؟

اگه بخوام خیلی راحت بگم، یک اسم انتخاب کن و ببین اون اسم رو کس دیگه ای انتخاب نکرده باشه، بعد با لینک برتر تماس بگیر تا اسمت رو برات ثبت کنه و یک سرور توی اینترنت بهت اختصاص بده، بعد وبسایتت رو طراحی کن و بزارش روی اون سرور تا همیشه روشن باشه و مشتریات بتونن همیشه آنلاین ببینن وبسایتت رو. همین!!!

کار هایی که بعد از انجام طراحی وبسایت و آنلاین شدن انجام دادیم پایان کار است؟بعد که دیگه طراحی وبسایتم رو انجام دادم دیگه تمومه؟

پایان کار زمانی است که شما دیگه اون تخصص رو انجام ندی و دوست داشته باشی در شرکتت رو ببندی و بری سراغ کار دیگه!

تازه کارت شروع میشه!!!

دیگه الان یک شرکت داری و باید هر روز بری اونجا و کلی کار کتی!

باید ببینی آیا ورودی داری یا نه؟ اگه نداری، خب باید از کجا بیاری؟ اگه داری از کجا ها داری که بری و تقویتش کنی که بیشتر بشه؟

شروع کنی توی حوزه کاری خودت تولید مقاله هایی کنی که قبلش سرچ کردی و دیدی مخاطبات با اون گویا مشکل دارن و همش دنبال راهکار برای رفع اون مشل هستن.

ببینی زمینه های تبلیغات برای کسب و کارت چجوری هست و برای این مورد میشه چیکار کرد؟

بعدش ببینی تبلیغاتت برات خوب بودن یا نه، باید کانال دیگه ای رو پیدا کنی برای تبلیغ! یا نه کانال تبلیغاتیت خوب بوده، ولی مخاطب های هدفت رو درست بهشون تبلیغ نشون ندادی! یا نه این کانال برای شما گرونه و دوست داری هزینه هات رو کنترل کنی.

حالا گزارش بگیری ببینی چند نفر اومدن توی وبسایتت؟ به چند نفر تونستی خدمتت رو معرفی کنی؟ آیا کسانی که اومدن توی وبسایتم کاری انجام دادن؟ اگه انجام ندادن، چرا انجام ندادن؟ پس بری و مشکلت رو برطرف کنی.

دیدی چقدر کار داری؟ پس فکر نکن دیگه وبسایت بزنی از فردا شروع میشه فروش میلیونیت. باید کار کنی تا موفق بشی

آیا بعد از طراحی، نیاز به مهارتی از سمت بنده وجود دارد برای ادامه کار؟یعنی من باید تمام این کار ها رو خودم انجام بدم بعد از طراحی وبسایت؟

هم میتونی خودت کاراش رو انجام بدی، هم میتونی یک نیرو بگیری که برات انجام بده، هم میتونی به آژانس لینک برتر بگی تا برات این کار رو انجام بده، دستت برای هرکاری بازه، شرکت خودته، هر کاری دوست داشته باشی میتونی براش انجام بدی، فقط نیاز به مشاور داری تا بهترین ها رو بهت پیشنهاد بده که خب لینک برتر کلی متخصص و کارشناس عالی رتبه داه که میتونه بهت مشاوره بده.

میدونی یک وبسایت فروشگاهی پویا به چه کارهایی نیاز داره؟

طراحی وبسایت و لوگو و بنر

در مرحله اول اسمت رو انتخاب کن و یک لوگو برای خودت طراحی کن، بعد وبسایت فروشگاهی ات رو طراحی کن تا یک مکان برای انجام کار های بیشتر داشته باشی.

مرحله بعد، سعی کن از بنر های زیبا و گیرا داخل وبسایتت استفاده کنی و کار مشتری ات رو برای رسیدن به هدفش راحت تر کنی تا با کلیک بر روی بنر هات اون رو یک قدم به خرید نزدیک تر کنی

تولید محتوا

توی این مرحله باید شروع کنی به تولید محتوا هایی مربوط به تخصص و یا خدمتی که میخواهی ارائه بدهی، همچنین محتواهایی برای کمک کردن به مشتریات برای رفع مشکلشون، روی اون ها کار بکنی و اون رو به صورت رایگان در اختیار مخاطبات قرار بدی و فقط در اون بین، خدمت خودت رو هم بهشون معرفی کنی! یعنی شروع یک بازی برد برد! یعنی چی؟ یعنی اینکه شما به مخاطبت اون چیزی رو که توی اینترنت دنبالش هست و به محصول تو ربط داره به صورت رایگان کمک میکنی و راهنماییش میکنی، اون هم در همین حین با خدمت تو آشنا میشه و میشی یکی از انتخابای آیندش!

انجام سئو

خب، حالا زمانی رسیده که استاندارد های وبسایتت رو بالا ببری و اعتماد موتور های جستجو نظیر گوگل رو نسبت به وبسایتت بالا ببری،اون زمانه که هر مقاله ای بنویسی گوگل چون میدونه وبسایتت استانداردای کامل رو داره و میشه بهش اعتماد کرد، بعد از یک مدت با کار هایی که روی وبسایتت انجام میدی، کم کم میارتت توی نتایج برتر خودش و به همین دلیل مخاطبات راحت پیدات میکنن و از خدمتت استفاده میکنند.

گزارش گیری

همیشه باید بدونی کاری که داری انجام میدی درست بوده یا نه! پس باید از وبسایتت گزارش بگیری که ببینی اوضاعت در چه وضعه! داری خوب پیش میری؟ مقاله هات دارن خوب خونده میشن؟ از محصولات بازدید میشه؟ در حال حاضر تو کدوم رتبه موتور های جستجو هستی؟ آیا نسبت به ماه پیش، پیشرفت کردی یا نه؟ چند نفر سایتت رو دیدن؟ چند نفر بیشتر از یک صفحه از سایتت دیدن؟ چند نفر از اینایی که دیدنت، ثبت سفارش کردن؟ آیا میتونی کاری کنی تا این درصد بازدید به ثبت سفارش بیشتر بشه؟ آیا نیاز به تبلیغ بیشتر داری؟ کدوم کانالا بهت جواب و ورودی بیشتری داده؟

بعد از طراحی وبسایت فروشگاهی ات برنامت چیه؟

همونجوری که بالاتر برات توضیح دادم، طراحی وبسایت تازه شروع کاره، نه تمام کار! کارت تازه شروع میشه. مقاله درجه 1 تولید کنی و به سوال مخطبات جواب بدی. بدونی اصلا چه سوالاتی واقعا دارن؟ استاندارد وبسایتت رو ببری بالا تا بتونی جزو سایت های معتمد گوگل بشی، تبلیغ کنی. گزارش بگیری که چیکاره ای و تاحالا چیکار کردی! به صورت کلی هر روز وبسایتت رو بروزرسانی و ارتقا بدی تا همینجوری اعتبار وبسایتت بره بالا! آژانس لینک برتر بهت توی تمام مسیر کمک میکنه و راه رو بهت نشون میده تا اشتباه نری و وقتت رو تلف نکنی و فقط توی مسیر پیشرفت باشی

نیاز به پشتیبانی داری؟

هر وبسایت خدماتی ای که میبینی موفقه، مطمئن باش هر روز داره روی وبسایتش کار میکنه، حتی نمیزاره یک مشکل کوچیک روی سایتش موندگار بشه، هر مشکلی پیش بیاد سریع بر طرفش  میکنه. اینه تفاوت یک سایت توی صفحه اول گوگل با وبسایت های صفحات بعدی گوگل! دوست داری کدوم باشی؟ اونی که روزی هزاران مخاطب بهش سر میزنه و حاشون با وبسایتت خوبه؟ یا اونیکه هر کی میاد داخل وبسایتش فرار کنه و بره بیرون؟ لینک برتر پشتیبانت هست تا زمانی که داری برای ارائه خدمتت کار میکنی و داری هر روز برای رشدش تلاش میکنی. هر مشکلی توی وبسایتت رخ بده، اصلا نگران نباش، ما تا آخر مسیر کنارتیم.

دوست داری بدونی که پروژه شما چقدر هزینه و زمان لازم داره؟

از ابتدا تا موفقیتت میدونی فقط 4 تا مرحله پیش رو داری؟

مرحله اول

بدون که کامل چی میخوای؟ همین مرحله رو خوب بدونی 50% کار درست شده.سعی کن یک پروپزال برای فروشگاه آنلاین ات درست کنی و ارائه بدی به لینک برتر

مرحله دوم

هاست و دامین خودت رو تهیه کنی تا بدونی زمین رو خریدی، باید زودی توش وبسایت خدماتی ات رو بسازی، همین کار باعث میشه دیگه تعلل بیجا نکنی! چون خرید زمین توی اینترنت سالیانه هست و شما هر سال برای داشتن اون زمین باید هزینه پرداخت کنی!

مرحله سوم

وبسایت خدماتی ات رو طراحی کن و سعی کن توش خساست نکنی و بهترین رو درست کنی! هزینه یک وبسایت خدماتی به اندازه خرید یک درب ورودی برای یک فروشگاه فیزیکی هم هزینه نداره! پس شروع کن.

مرحله چهارم

محتوای خوب تولید کن! یا خودت تولید کن، یا بده برات آژانس لینک برتر تا بهترینش رو برات تولید کنه! تبلیغ کن وبسایت و محصولت رو تا بتونن زود پیدات کنن و به درامد برسی. همیشه هم به استاندارد وبسایتت فکر کن و بزار همیشه بهترین باشی.

اگه پروپزال وبسایتت رو تهیه کردی همین الان برامون بفرست تا یک مرحله جلو باشی

 

اگه هنوز موفق نشدی برای فروشگاه آنلاین ات پروپزال تنظیم کنی، همین الان وقتشه