بنر هایی از جنس خلاقیت

بنر چیست؟

هر عکسی که از المان های مختلف ساخته شده باشد و در آن یک پیام مشخص به مخاطبان خود القا کند بنر نامیده میشود. بنر ها انواع مختلفی دارند و میتوانند کاربرد های بسیار زیادی در وبسایت، بیلبورد و شبکه های مجازی برای شما داشته باشد. فرض کنید میخواهید داخل وبسایت خود قسمتی را طراحی کنید که در آن مخاطب را ترقیب کنید تا برای خرید یک محصول خاص روی قسمتی از وبسایت کلیک کند، در این زمان شما با طراحی بنر میتوانید جذابیت صفحه خود را بالا ببرید و پیام خود را بهتر به مخاطبان برسانید.

طراحی بنر تبلیغاتی

در تلیغاتی که ما انجام میدهیم همیشه باید هواسمان باشد که این تبلیغ قرار است به دست چه کسانی برسد. این که مرد باشند یا زن و یا اینکه چه سن و سالی داشته باشند، میتواند در طراحی یک اثر تاثیرگذار نقش بسزایی را بازی کند. طراحی بنر های تبلیغاتی بر پایه این اصول استوار است و بر مبنای اطلاعاتی که ما از مشتریان و پیام خود به طراح میدهید، متخصص با کنار هم گذاشتن این اطلاعات میتواند بهترین طراحی بنر را برای تبلیغات انجام دهد. توجه به رنگ سازمانی و زبان برند شما نیز میتواند تاثیر مستقیم بر روی بنر ها داشته باشد. برای اینکه بتوانید بهترین طراحی بنر تبلیغاتی را داشته باشید، ابتدا باید تمامی نیاز های خود را در قالب یک برگه و به صورت مستند به طراح تحویل دهید و یک کانسپت ذهنی از خود ارائه دهید تا طراح و گرافیست بتوانند بهترین طراحی بنر تبلیغاتی را هم برای شما و هم برای مشتریانتان انجام دهند. برای طراحی بنر تبلیغاتی لطفا با لینک برتر تماس بگیرید

طراحی بنر های اینستاگرام

حتما به این موضوع واقف هستید که شبکه های اجتماعی و بخصوص اینستاگرام بر پایه عکس و فیلم میچرخد. اگر شما بتوانید در این شبکه های اجتماعی بهترین عکس ها، بهترین بنر ها و بهترین فیلم و تصویر ها را انتشار دهید، موفقیت شما قطعیست. چه فروشگاه داشته باشید، چه شرکت و یا هر کسب و کاری، اگر قدرت این را داشته باشید تا بنر های جذاب اینستاگرامی تولید کنید، میتوانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید. بنر های اینستااگرام باید ساده و در عین حال دارای پیام باشد تا مشتری خیلی راحت با آن ارتباط برقرار کند و در اصل در همان نگاه اول بتواند پیام عکس شما را دریافت کند و به خواسته ای که دارید عمل نماید. پس سعی کنید هیچ زمانی از طراحی بنر های اینستاگرام قافل نشوید تا بتوانید همیشه در اوج بمانید.

اگر دوست دارید یک طراحی بنر حرفه ای و گیرا داشته باشید، همین الان از طریق دکمه زیر با ما در تماس باشید

خدمات طراحی عکس لینک برتر

طراحی بنر وبسایت

طراحی بنر های وبسایت با توجه به برند و وبسایت شما برای بالا بردن جذابیت و کارایی وبسایت

طراحی بنر وبسایت

طراحی بنر و قالب برای پست و استوری و هایلایت های اینستاگرام جهت سازماندهی، زیبایی و گیرایی صفحه

طراحی بنر های تبلیغاتی

با بنر های تبلیغاتی چشم مخاطب را به کسب و کار خود جذب کنید و پیام خود را به راحتی انتقال دهید

یک واقعیت غیر قابل انکار

اگر میخواهید تا در فضای مجازی و اینترنت از شما به عنوان یک برند خوب یاد شود، باید برای تولید محتوا های خود ارزش قائل شوید و همچنین محتوا های خود را به بهترین نحو ممکن به مشتریانتان انتقال دهید تا مشتری متوجه تلاش برند شما بشود. همین کار باعث میشود تا اعتماد مشتریان به برند شما بالاتر برود و حس کند که حتی محصول شما میتواند بهترین محصول باشد، زیرا شما حتی به جزئیات خلق محتوا و معرفی محتوا نیز حرف ندارید، پس حتما محصول شما هم میتواند بهترین باشد. حال ممکن است محصول شما یک جنس باشد و یا یک پکیج آموزشی و حتی یک خدمات. بنر های تبلیغاتی  را جدی بگیرید.