طراحی وبسایت نیازمندی

دریافت مشاوره رایگان

خیلی خوشحالیم که شما را در این صفحه میبینیم. این یعنی اینکه شما به دنبال طراحی وبسایت نیازمندی یا تبلیغات هستی و دوست داری از این راه کسب درامد کنی. راه بسیار پرسود و خوبی را انتخاب کردی، زیرا به راحتی با کمی تلاش میتونی کاربران بسیار زیادی را به وبسایت خودت جذب کنی. چه از سمت کاربری که میخواد تبلیغ کنه و چه از سمت کاربری که میخواد از خدمتی استفاده کنه. این یعنی هزاران کاربری که شما با جذب آن ها در وبسایت خود، میتوانید برای کسب درامد مدل های بسیار زیادی را انتخاب کنید. یا از تبلیغات کننده پول دریافت کنید، یا محصولی را برای فروش در وبسایت خود قرار بدهید، یا شروع کنید تبلیغات کلیکی برای وبسایت خود بگیرید و دهها مدل درامدی دیگر که میتوانید در این حوزه داشته باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر در این حوزه، با استفاده از متخصصان قدرتمند و به اصطلاح"برند" میتواند راهنما و مشاور بسیار مناسبی برای شما باشد تا شما را به درامد میلیونی برساند. پس اگر دوست دارید زودتر کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به درامد برسید همین الان بر روی "درخواست مشاوره رایگان" کلیک کنید و اطلاعات خود را در این زمینه به 100% برسانید.

دوست داری خودت طراحی وبسایت نیازمندی رو یاد بگیری و خودت روی پروژه ات کار کنی؟

میدونی اصول طراحی وبسایت نیازمندی چیه؟

طراحی وبسایت نیاز مندی از اصول اولیه و و بهتر بگم اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت است. شما با این کار محیطی را فراهم میکنید که کاربران از سراسر ایران به آن رجوع کنند و تبلیغ کار و یا محصول خود را در آن بگذارند تا بتوانند برای شغل، حرفه و یا محصول خود مشتری پیدا کنند. از طرف دیگر هم کاربرانب وجود دارند که در اینترنت برای رفع نیاز های خود به دنبال محصول و یا حرفه ای میگردند. پس شما از هر دو طرف با کاربرانی سر و کار دارید که نمیدانید سطح دانش آن ها از وبسایت نیازمندی در چه حدی است. پس در اولین مرحله به این موضوع میرسید که طراحی وبسایت نیازمندی باید به ساده ترین حالت ممکن انجام بپذیرد تا کاربران بتوانند به راحتی با آن کار کنند و مشکلی از این بابت نداشته باشند. در مرحله بعد، وبسایت شما برای کمک به کاربران، نیاز به دیده شدن دارد. یعنی باید مکانی باشد که هر روز تعداد زیادی مراجعه کننده به آن وجود داشته باشد تا به عنوان مثال فروشنده بداند در این سایت نیاز مندی مشتری وجود بررای محصول و یا حرفه آنان وجود دارد و از طرفی دیگر، خریدار محصول یا حرفه نیز باید بداند در این وبسایت نیازمندی محصول و حرفه وجود دارد که بتواند مشکل یا نیاز خود را برطرف کند. پس شما به شدت باید به رشد و ارتقای وبسایت خود حساس باشید و تا میتوانید ورودی خود را افزایش دهید تا بتوانید به هدف خود برسید . پس باید تولید محتوای جذاب داشته باشید و روی سئو وبسایت نیازمندی خود کار کنید تا در صدر نتایج جستجو قرار بگیرد. فقط در اینصورت است که شما میتوانید  بگویید کسب و کار موفقی خواهید داشت.

میدونی یک وبسایت نیازمندی به چه امکاناتی نیاز داره؟

گوشه ای از نمونه کار های لینک برتر

سوال جوابهای کمک کننده

ما بر طبق تجربه 11 ساله در زمینه طراحی وبسایت و خدمات تخصصی وبسایت فروشگاهی توانسته ایم بهترین سوال ها و بهترین جواب ها رو در این زمینه از طریق شما پیدا کنیم و جمع آوری کنیم و دوباره خدمت شما ارائه کنیم، امیدواریم بتونیم در این زمینه با اکثر سوالات ذهن شما پاسخ بدیم

آیا داشتن وبسایت نیازمندی برای من نیاز است؟من وبسایت میخوام یا نه؟

این یک کسب و کاری است که شما تصمیم گرفته اید به آن ورود کنید. در کل برای دریافت تبلیغات محصول و یا حرفه ما چند کار بیشتر نمیتوانیم بکنیم. با در روزنامه ها و مجلات کسب و کارمان را تبلیغ کنیم که خب با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این حوزه هر روز از اعتبار و بازدید کننده کمتری روبرو میشود، یا باید تبلیغات گسترده کنید که خب این راه هم برای کسب و کار های کوچک و یا حتی خانگی کاری است نشدنی، بهترین راه پیدا کردن وبسایت نیازمندی در اینترنت است که در بیشتر آن ها شما میتوانید به صورت رایگان تبلیغ خود را درج کنید و منتظر مشتری باشید.این یک کار بسیار جدید و خوب است، زیرا مشتریان بسیاری دارد و اگر شما کمی تلاش کنید میتوانید ورودی خوبی بر روی وبسایت خود ایجاد کنید و از آن کسب درامد کنید.

آیا این حوزه در اینترنت کاربرد دارد؟میخوام ببینم چه کسایی وبسایت نیازمندی دارن و آیا به درد کسی میخوره یا نه.

همانطور که از اسم این وبسایت مشخص است، وبسایتی است که در آن تبلیغات مشاغل قرار میگیرید و میتواند در حوزه های بسیار زیادی این تبلیغات را بپذیرد. همانند وبسایت دیوار که رفته رفته با تلاش و کوشش به این جایی که در حال حاضر میبینید رسیده است. پس کاربرد این سایت در اینترنت بسیار زیاد است و شما اگر کمی تلاش کنید، میتوانید به درجاتی برسید که خودتان هم فکر نمیکردید.

برای شروع کار، نیازمند چه پیش نیازی هست؟برای شروع من باید چیکار کنم؟

برای شروع در ابتدا ببینید که در چه حوزه و یا حوزه هایی از نیازمندی ها میخواهید کار کنید، آن را مشخص کنید و به سراغ وبسایت های نیازمندی که در حال حاضر در آن حوزه فعالیت میکنند بروید و ببینید به کجا رسیده اند و چگونه کار میکنند، بعد برای کار خود یک پروپزال تهیه کنید تا بدانید که از وبسایت نیازمندی خود چه میخواهید. بعد به سراغ ثبت یک اسم زیبا و راحت بروید که مشتریان شما بعد از مدتی آن را یاد بگیرند و بتوانند به راحتی به دوستان خود معرفی کنند. سپس طراحی وبسایت خود را آغاز کنید و برای رسیدن به موفقیت، برای آن برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تهیه کنید و برنامه ریزی خود پایبند باشید تا به نتیجه برسید.

راهی برای تحقیق درباره اینکه چقدر مشتری بالقوه در اینترنت وجود دارد هست؟از کجا بدونم که وبسایت نیازمندی من توی اینترنت سرچ داره و برای بازاریابی اینترنتی هم وبسایت به دردم میخوره؟

صد در صد وجود دارد. خود شما به راحتی میتوانید در حوزه ای که میخواهید فعالیت کنید، در گوگل سرچ کنید و ببینید که چه وبسایت هایی وجود دارد و چقدر روی آن کار سرمایه گذاری کرده است. از همین طریق میتوانید به این موضوع پی ببرید که آیا کسب و کار شما در اینترنت جواب میدهد یا خیر. اگر هم دوست دارید به صورت حرفه ای تر و با عدد و رقم بدانید که چقدر مشتری در اینترنت وجود دارد میتوانید با لینک برتر در تماس باشید تا میزان مخاطبان و میزان سرچ روزانه آن ها را در حوزه تخصصی شما به صورت دقیق از طریق برنامه های تخصصی به شما بدهد تا شما ببینید که چند هزار نفر منتظر ورود شما به بازار کار اینترنتی هستند.

برای طراحی وبسایت نیازمندی من باید از کجا شروع کنم؟خب وبسایت نیازمندی من نیاز به چیا داره در اول کار؟

در ابتدا بدان که میخواهی چکار کنی؟ سندی از خواسته هایت فراهم کن و آن را تحویل لینک برتر و یا هر شرکت دیگری که احساس خوبی به آن دارید بدهید. بعد از تاییدیه فنی و بار مالی، نام وبسایت شما در ابتدا اباید ثبت شود، آن را باهم ثبت میکنیم و یک سرور برای آن دامنه برای آنلاین شدن وبسایت بصورت 24 ساعته در نظر میگیریم. و بعد طراحی وبسایت نیازمندی را آغاز میکنیم. در این میان نیز میتوانید برای طراحی لوگو و شعار و اسلاگ نیز اقدام کنید تا در زمان اتمام سایت همه چیز برای شروع محیا باشد.

کار هایی که برای انجام طراحی وبسایت نیازمندی و آنلاین شدن انجام دادیم پایان کار است؟بعد که دیگه طراحی وبسایت نیازمندی ام رو انجام دادم دیگه تمومه؟

پایان کار شما زمانی است که دیگر میخواهید در این حوزه فعالیت نکنید و به سراغ کار دیگری بروید! زیرا تازه کار شما شروع میشود! تا بحال که کاری نکردیم در اصل! فقط یک زمینی خریدیم و داخلش یک دفتر نیازمندی بنا کردیم. تازه باید بدانید این دفتر شما در شروع کار در جایی قرار دارد که فقط خودتان از وجود آن باخبرید! گویا اون رو زیر زمین درست کردید تا هیچ کس متوجه آن نشود. باید کم کم خاک ها را کنار بزنید، از خود نوری متصاعد کنید تا بفهمند که دفتری گویا وجود دارد، داد بزنید و بگویید که " من دفتر نیازمندی دارم و میتوانید از خدمات من استفاده کنید. همین کار را در زمان بلند مدت تکرار کنید تا همگی شما را بشناسند و کسانی که روز اول شما را دیدند، به شما اعتماد بیشتر کنند و شما را به دوستان و آشنایانشان نیز معرفی کنند که آرزوی هر کسب و کاریه! تبلیغات بدون هزینه!

آیا بعد از طراحی وبسایت نیازمندی، نیاز به مهارتی از سمت بنده وجود دارد برای ادامه کار؟یعنی من باید تمام این کار ها رو خودم انجام بدم بعد از طراحی وبسایت؟

هم میتونی خودت کاراش رو انجام بدی، هم میتونی یک یا چند نیرو بگیری که برات انجام بدهند، هم میتونی به آژانس لینک برتر بگی تا برات این کار رو انجام بده، دستت برای هرکاری بازه، برند خودته و خودت میدونی که چقدر دوست داری روش کار کنی و با چه کیفیتی! هر کاری دوست داشته باشی میتونی براش انجام بدی، فقط نیاز به مشاور داری تا بهترین ها رو بهت پیشنهاد بده که خب لینک برتر کلی متخصص و کارشناس عالی رتبه داره که میتونه بهت مشاوره بده. البته ما بعد از تحویل وبسایت نیازمندی به شما، یک نیرو از شما را آموزش میدهیم تا با وبسایت کار کند و یا یک ویدئو کامل آموزشی کار با وبسایت را تقدیم شما میکنیم تا مشکلی نداشته باشید.

میدونی یک وبسایت نیازمندی پویا به چه کارهایی نیاز داره؟

طراحی وبسایت، لوگو و بنر

در مرحله اول اسمت رو انتخاب کن و یک لوگو برای خودت طراحی کن، بعد وبسایت نیازمندی رو طراحی کن تا یک مکان برای انجام کار های بیشتر داشته باشی.

فکر کنید که میخواهید یک شرکتی راه اندازی کنید که افراد برای دیدن تمامی امکانات شما، به شرکت شما سر میزنند و بعد از دیدن، انتخاب میکنند. پس بهتر است لوگوی زیبایی داشته باشید و در وبسایت نیازمندی از بنر های جذاب و رنگی و زیبا استفاده کنید تا مخاطب به راحتی بتواند به دسته ای از نیازمندی که مد نظرش است رجوع کند.  این را بدانید که  کاربران و مخاطبان هرچه بیشتر در وبسایت نیازمندی شما بمانند برای شما بهتر است! زیرا شما  میتوانید از گوگل یا موتور های جستجو به این دلیل رتبه و اعتباز دریافت کنید.

تولید محتوا

شما برای تولید محتوا و قراردادن آن در وبسایت نیازمندی از آزادی عمل زیادی برخوردار هستید، زیرا شما هر نوع مقاله و یا خبری تولید کنید که مشکلی از افراد حل کند و یا خبری را به آن ها برسانید، میتوانند وارد وبسایت شما بشوند و با کسب و کار و نام شما آشنا شوند. اگر میخواهید فقط در یک زمینه خاص فعالیت کنید نیز میتوانید با پوشش دادن تمامی اخبار و نقالات آن حوزه، خود را به مشتریان خود بشناسانید. البته شناختن دغدغه های مشتریان بالقوه نیز میتواند یک دغدغه باشد که آژانس لینک برتر آن را میتواند در شروع کار به صورت کاملا تخصصی در اختیار شما قرار بدهد و شما با خیال راحت به دنبال رفع دغدغه های مشتریان خود باشید و آن ها را به سمت وبسایت خود بیاورید و آن ها را با کسب و کار خود آشنا کنید.به همین راحتی!

انجام سئو

برای بهترین بودن شما نیاز به دیده شدن دارید. نیاز دارید تا موتور های جستجو نظیر گوگل به وبسایت شما اعتماد کامل داشته باشد و شما را به مخاطبان هدفتان معرفی نماید. هرچه رتبه شما در گوگل بالاتر باشد، شما مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد و همین امر باعث میشود تا بتوانید محتوا های خود و همچنین وبسایت خود را زودتر به فرم ایده آل برسانید. یک سری کار ها و روش ها و تکنیک ها در علم بازاریابی وجود دارد که به آن ها در اصطلاح سئو میگویند. این کار ها باعث میشود سرعت، دقت و اعتبار شما نزد گوگل بالا برود و شما کار کمتری برای تبدیل مخاطب به مشتری را انجام دهید. برای بهترین شدن در گوگل، سئو بهترین راه حل است.

گزارش گیری

همیشه برای اینکه بدانید که آیا در مسیر درست حرکت میکنید یا نه، نیاز به گزارشات مختلف از وبسایت خود دارید. اینکه چقدر بازدید داشته اید؟ چند نفر بعد از بازدید وبسایت شما، به وبسایت شما ورود کرده اند؟ چند دقیقه در وبسایت شما حضور داشته اند و چه کار هایی انجام داده اند؟ آیا توانسته اید مخاطب را دقیقا به هدفش برسانید؟ نرخ تبدیل مخاطب به مشتری شما چقدر است؟ نرخ پرش از وببسایت شما چقدر است و صد ها نوع گزارش دیگر که میتواند به راحتی مسیر شما را روشن کند و به شما نشان دهد که آیا در مسیر درست قرار گرفته اید یا نه. پس نباید به هیچ وجه از این قسمت غافل شد وباید همیشه کارهایی که انجام میدهیم بتوانیم ببینیم که بهینه بوده و یا نیاز به بهینه شدن دارد یا خیر.

بعد از طراحی وبسایت نیازمندی برنامت چیه؟

بعد از طراحی وبسایت نیازمندی، تازه گویی کار شما شروع میشود و یک قسمت کاملا جدید با پتانسیل بسیار بالا برای جذب مشتری و فروش برای شما راه اندازی میشود که باید روی آن کار کنید و از راه های مختلف کاربران آنلاین را به داخل آن بکشانید و خدمت خود را که معرفی مساغل و محصولات به آن هاست را به آن ها معرفی کنید. پس کار زیاد دارید. تولید محتوای جذاب، سئو وبسایت، انواع تبلیغات هدفمند و هوشمند کم هزینه، انواع تبلیغات دیداری و آفلاین و خب صد البته پر هزینه و سپس گزارش گیری از تمامی کار هایی که تا امروز انجام داده اید. پاسخ گزارش به شما این را نشان میدهد که آیا شما موفق بوده اید یا نه؟ چه قسمت هایی از کسب و کار شما نیاز به بهبود دارد و چه مشکلی در ارائه مقالات و محتوا های شما هست که میتواند بهبود پیدا کند و یا به کل باز طراحی شود. این کار شما تا زمانی که وبسایت نیازمندی شما فعال است، انجام میشود و شما هر روز شاهد رشد کسب و کار خود میشوید و به طبع آن فروش و درامد بیشتری کسب میکنید.

نیاز به پشتیبانی داری؟

هر وبسایت نیازمندی که میبینی موفق شده و در صدر نتایج گوگل قرار گرفته، هر روز چند ده نفر را بر روی وبسایت خود قرار داده تا مشکلات را شناسایی کنند و آن ها را هرچه سریعتر برطرف کنند، هر روز وبسایت خود را از نظر پاسخدهی به نیاز مشتری و سرعت بهینه کند. اگر شما ماشینی دارید که با آن کار میکنید، باید هر روز حواستان به لنت ترمز، دیسک، روغن، فیلتر، لاستیک و موارد دیگر باشد. وگرنه بازدهی کار شما متاثر از خرابی هر کدام از این قسمت ها قرار میگیرد و رشد شما متوقف میشود. وبسایت هم اینگونه است، شما باید همیشه به آن رسیدگی کنید و آن را به روز نگه دارید تا همیشه بهترین سرعت و بهترین پاسخدهی را داشته باشد تا در ادامه راه موفقیت به مشکل نخورید. آژانس دیجیتال مارکتینگ لینک برتر از طریق متخصصینی که در این حوزه دور هم جمع کرده، آماده ارائه بهترین خدمت به شما در این زمینه است تا شما فقط متمرکز به هدفتان باشید و کار های فنی و تکنیکی را به دست کاردان بسپارید تا برایتان به نحو احسنت انجام دهد.

دوست داری بدونی که پروژه شما چقدر هزینه و زمان لازم داره؟

از ابتدا تا موفقیتت میدونی فقط 4 تا مرحله پیش رو داری؟

مرحله اول

بدون که کامل چی میخوای؟ همین مرحله رو خوب بدونی 50% کار درست شده.سعی کن یک پروپزال برای طراحی وبسایت نیازمندی درست کنی و ارائه بدی به لینک برتر و یا هر آژانس دیگری که میتونی بهش حس خوبی داشته باشی

مرحله دوم

هاست و دامین خودت رو تهیه کنی تا بدونی زمین رو خریدی، باید زودی توش وبسایت نیازمندی ات رو بسازی، همین کار باعث میشه دیگه تعلل بیجا نکنی! چون خرید زمین توی اینترنت سالیانه هست و شما هر سال برای داشتن اون زمین باید هزینه کمی پرداخت کنی!

مرحله سوم

طراحی وبسایت نیازمندی رو شروع کن و سعی کن توش خساست نکنی و بهترین رو درست کنی! بهترین شدن با بهترین ابزار امکان پذیر است، ریخت و پاش نکن ولی سعی کن به درخور کاری که میخواهی انجام بدهی، بهترین انتخاب را انجام دهی.

مرحله چهارم

محتوای خوب و کاربر پسند تولید کن و هر ماه آن را ارتقا بده و سعی کن وبسایت نیازمندی ات را به دست یک متخصص خوب سئو قرار بدی تا بتونه استاندارد وبسایت رو پیش گوگل افزایش بده تا بتونی در رتبه های بالای گوگل حضور داشته باشی و تمام. هم اکنون شما میلیونر شده اید!

اگه پروپزال وبسایتت رو تهیه کردی همین الان برامون بفرست تا یک مرحله جلو باشی

 

اگه هنوز موفق نشدی برای طراحی وبسایت نیازمندی پروپزال تنظیم کنی، همین الان وقتشه